1  / 13
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 1
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 2
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 3
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 4
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 5
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 6
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 7
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 8
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 9
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 10
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 11
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 12
2 кімнатна з Патіо  (ЖК  Долішній )Дешево - фото 13

2 кімнатна з Патіо (ЖК Долішній )Дешево

Крихівці

Поскаржитись
86 999 $
20 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 лютого 2025, ID: 3612536
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 70 м2
  • Площа кухні 15 м2
  • Поверх
  • Поверховість
Опис
Продається найдешевша 2 кімнатна у Долішньому із ділянкою.
13 будинок
1 поверх
70 площа
Документи до 3 років.

Дуже крутий комплекс за хорошою ціною.
Будинок готовий до ремонту

цегляні стіни товщиною 380 мм, утеплення — пінопласт товщиною 15 см і щільністю 16-17 кг/куб.м.

вікна металопластикові 5-ти камерні, з енергозберігаючим склопакетом

передбачені лічильники водопостачання, газу та електрики

теплоізоляційна стяжка, підігрів підлоги
Котел додатково
750 євро.
Зворотній зв’язок
Oлег
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 1 кімнатної квартири-студії 42 кв. м. у ЖК "Метрополіс" Київ 3
  • Однокімнатна
  • 42 м2
  • 16 / 34 пов.
69 800 $
Продаж 1 кімнатної квартири-студії 42 кв. м. у ЖК "Метрополіс". Переуступка. Будинок 3. Здача - 3 квартал 2026р. Метро Іподром, Теремки - 5-7 хвилин пішки. Розвинена інфраструктура.
Київ, Голосіївський
Продається трикімнатна квартира по вулиці Машинобудівна 21а, Київ 3
  • Трикімнатна
  • 90 м2
  • 15 / 16 пов.
175 000 $
Продається трикімнатна квартира по вулиці Машинобудівна 21а, 15 поверх 16-ти поверхового будинку . Квартира в затишному місці, до метро "Шулявська" - 15 хв. . Зручна транспортна розв'язка, швидкісний трамвай, три ТРЦ , паркування у дворі, на прибудинковій території підземний паркінг з можливістю придбання паркомісця. Опалення від власної котельні , в під'їзді є консьєрж.
Київ, Солом'янський
Продаж 2-кімнатної квартири без ремонту у ЖК "Svitlo Park", Київ 2
  • Двокімнатна
  • 73 м2
  • 15 / 18 пов.
95 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири без ремонту у ЖК "Svitlo Park", Голосіївський район, метро Видубичі у пішій доступності. Будинок № 8 - введений в експлуатацію 13.02.2026 року. Зараз на етапі оформлення права власності та отримання ключів. Загальна площа - 73.4 м2; • Кількість кімнат: 2; • Висота стель – 2.7м. • Поверх: 15/18, вікна на південний-захід, у затишний двір; • Акумулятори на ліфти, опалення та воду; • Тип будинку: Монолітно-каркасний; • Стіни – газоблок. Утеплення – мінеральна вата. Стан - після будівельників. Виконані всі чорнові роботи. Вікна засклені, встановлені вхідні двері - металеві, надійні та стильні, не потребують заміни. Встановлено 5-ти камерний металопластиковий профіль "REHAU", 2-х камерний енергозберігаючий склопакет. Виконана стяжка підлоги під лазер та звукоізоляція, під стяжкою розведено водопостачання, опалення, підключено радіатори з терморегуляторами. Облагороджена та красива територія ЖК облаштована відпочинковими зонами, також і для вигулу домашніх улюбленців, є багато комерції, дитячі та спортивні майданчики. Інфраструктура та локація: • Є укриття! •
Київ, Голосіївський