1  / 7
2 кімнатна квартира/Спецкошти/Без комісії - фото 1
2 кімнатна квартира/Спецкошти/Без комісії - фото 2
2 кімнатна квартира/Спецкошти/Без комісії - фото 3
2 кімнатна квартира/Спецкошти/Без комісії - фото 4
2 кімнатна квартира/Спецкошти/Без комісії - фото 5
2 кімнатна квартира/Спецкошти/Без комісії - фото 6
2 кімнатна квартира/Спецкошти/Без комісії - фото 7

2 кімнатна квартира/Спецкошти/Без комісії

Житомир, Польова

Поскаржитись
54 000 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 3 лютого 2026, ID: 4720348
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 49 м2
  • Площа кухні 6 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Панельний 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж 2 кімнатної квартири
Район Польова.
Квартира розташована на 2 поверсі 5 ти поверхового житлового будинку.
В квартирі зроблений косметичний ремонт, замінена сантехніка та електрика( окремі лінії на побутову техніку) .

Квартира розташована в середині будинку, дуже тепла. Двостороння.
Залишається вбудована кухня.

Відкрита до діалогу та переглядів у зручний для вас час. Із задоволенням відповім на всі запитання та допоможу зробити правильний і зважений вибір без поспіху й тиску.

Пропозиція від АН MAXOR
Зворотній зв’язок
Юлія Шмалюк
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3-х кімнатної квартири. Вулиця Покровська 41. Район Ювілейної. Кривий Ріг 9
  • Трикімнатна
  • 62 м2
  • 3 / 5 пов.
16 000 $
Вулиця Покровська 41. 113 школа. Район Ювілейної. Продаж 3-х кімнатної квартири. "Брежневка ". Найкращий 3-й поверх. Не вуглова. Не прохідна. Зроблено багато робіт, майже усі металопластикові вікна, балкон засклений металопластиком. Металопластикові труби. Нова електрика. Нові вхідні, та частково міжкімнатні двері. Санвузол Зроблено на 95% залишається натягнути стелю. Новий кахель, сантехніка, бойлер. Лічильники на все . Доробити ремонт на свій смак і не переплачувати за чужі ремонти. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Двокімнатна квартира в центрі Одеси біля скверу! Одеса 13
  • Двокімнатна
  • 38 м2
  • 1 / 3 пов.
27 500 $
Пропоную до продажу двокімнатну квартиру біля скверу у центрі Одеси! Розташування цієї квартири дозволить Вам насолоджуватися пішими прогулянками та колоритом не тільки центральних одеських вулиць, а й знаменитого Привозу, центрального залізничного вокзалу та іншими визначними пам'ятками найкращого міста у світі! Будинок міцний, розташований усередині зачиненого двору. Дана пропозиція потребує не тільки сміливих дизайнерських рішень і чекає свого господаря, а ще ідеально підходить або під орендний бізнес, або під дворовий офіс! За більш детальною інформацією телефонуйте вже, організую оперативний перегляд!
Одеса, Приморський
Квартира на Французькому бульварі біля моря! Одеса 9
  • Двокімнатна
  • 34.5 м2
  • 1 / 2 пов.
29 995 $
Пропоную до продажу приємну однокімнатну квартиру на Французькому бульварі у житловому стані. Самий курортний район міста підходить як для життя так і для ведення бізнесу. Це не просто квадратні метри, а спосіб життя біля моря у гарному, доглянутому районі з історією. Ближче до моря тільки пісок! За більш детальною інформацією телефонуйте організую показ!
Одеса, Приморський
офлайн
Юлія Шмалюк
На сайті з 16 квітня 2020