1  / 19
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 1
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 2
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 3
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 4
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 5
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 6
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 7
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 8
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 9
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 10
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 11
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 12
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 13
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 14
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 15
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 16
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 17
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 18
2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб - фото 19

2 кімнатна квартира в центрі м. Долинська по вул. Центральна, 7 поверх, не кутова, з ремонтом та меб

Долинська

Поскаржитись
780 000 грн.
6 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 23 квітня 2026, ID: 4955035
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 70 м2
  • Площа кухні 8 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Житловий фонд 80-90-ті 
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Опис
2 кімнатна квартира на 7 поверсі з ремонтом, не кутова, м. Долинська по вулиці Центральна, стан - заїзжай та живи. Електроенергію не вимикають, ліфт справний, кондиціонер, замінені всі вікна та двері, кухонна мебіль, нова газово-електрична плита, бойлер, супутникова антена, швидкісний інтернет, велика перегородка (можно ставити велосипеди) поряд вся інфрастукртура, парки, вокзали, магазини. Людмила 0-9-6-6-7-1-0-8-9-4. В'ячеслав 0-9-7-9-1-2-7-5-4-4
Зворотній зв’язок
Вячеслав
офлайн
Схожі оголошення
Продам 3к квартиру 70 м2 ЖК Женева Після будівельників Дніпро 13
  • Трикімнатна
  • 70 м2
  • 8 / 12 пов.
73 000 $
Продам 3к квартиру 70 м2 в ЖК Женева вул. Короленка, 22А, секція 6. Квартира в новобудові, після будівельників. Планується в кухню студію та 2 окремі кімнати з гардеробом. Автономне газове опалення. Вид на р. Дніпро.
Дніпро, Центральний
Терміново!Продам двокімнатну квартиру в Аркадії з видом на море Одеса 15
  • Двокімнатна
  • 75 м2
  • 15 / 23 пов.
99 999 $
Терміново! Продам квартиру з видом на море в Аркадії! Ціна нижча, ніж у новобудовах на Таїрова!! Генератор, свій резервуар з водою, в паркінге бомбосховище з wi-fi Новобудова по Гагарінському плато, 5/2, район ресторану «Арарат». Локація, куди приїжджають жити та відпочивати. Тут не пояснюють, де море — його видно із вікон. Квартира, яка закриває одразу два завдання: комфорт для себе та зрозумілий дохід. - Дві спальні - Простора кухня-вітальня Це той формат, який завжди потрібний. Люди шукають саме таке житло — і швидко ухвалюють рішення. Оренда аналогічних квартир в Аркадії стартує від 120 євро на добу. Локація працює цілий рік: влітку — подобово, решта часу — стабільна довгострокова оренда. Об єкт ліквідний: його легко здавати та вигідно перепродати. — Одразу потрапляєш до центру життя Одеси - море, ресторани, Інфраструктура: - в пішій доступності, все вже зрозуміло та звучно! - Високий попит на оренду без простоїв Переваги : — охорона та консьєрж 24/7 - Закрита територія - зручний заїзд з Аркадії та Плато! - статусний житловий комплекс. У подарунок дизайн-проект з продуманою розстановкою меблів можна швидко реалізувати без зайвих витрат часу. Ціна нижча, ніж у нових будинках на Таїрова, при цьому рівень життя, ліквідність та прибутковість – значно вищий. Такі об єкти не затримуються над ринком. Якщо ви шукаєте варіант біля моря зі зрозумілою вигодою – це він.!
Одеса, Приморський
Продаж 1-кімнатної квартири біля метро Теремки з ремонтом в новому ЖК комфорт класу Авеню 42, Валерʼ Київ 9
  • Однокімнатна
  • 39.1 м2
  • 12 / 25 пов.
63 000 $
Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом в новому ЖК комфорт класу Авеню 42, Валерʼяна Підмогольного 5 (Глушкова 42), Київ, Голосіївський район біля метро Теремки. В будинку є генератор на опалення, воду, ліфти. Зданий в 2024 році, територія оздоблена, право власності 2025 року. Податки сплачуємо. Ключі на руках, можна заїжджати. Світла квартира площею 39,1 м² з неймовірним панорамним краєвидом на 12 поверсі 25 поверхового будинку. Вид на ліс, вікна у двір. Вже виконаний ремонт від забудовника (шпалери, підлога, сантехніка), меблів немає. Лічильники день/ніч на електрику, самі передають показники; лічильники на воду, можна встановити лічильник на опалення. Вода та опалення централізоване. Плита електрична. Новий сучасний будинок із закритою територією та охороною. До метро Теремки — 10 хвилин пішки. Поруч: • ТРЦ Respublika Park • ТРЦ Магелан • ВДНГ • магазини, кафе, спортклуби та вся необхідна інфраструктура. Цена: 63000у.е. + комісія АН Тел. 063-978-83-80, Ольга.
Київ, Голосіївський
офлайн
Вячеслав
На сайті з 16 квітня 2020