1  / 17
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 1
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 2
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 3
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 4
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 5
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 6
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 7
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 8
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 9
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 10
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 11
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 12
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 13
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 14
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 15
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 16
2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський - фото 17

2-кімн вул. Грушевського 28/2 Центр Печерський

Київ, Печерський

Поскаржитись
235 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 19 лютого 2026, ID: 4769846
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 75 м2
  • Площа кухні 33.1 м2
  • Поверх
  • Поверховість
Опис
2-х кімнатна студія, площа 75 м. кв. Вітальня з видом на Маріїнський парк, балкон, дві окремі спальні кімнати і кухня-студія, санвузол + душ, вся необхідна побутова техніка та меблі. Якісний ремонт, кондиціонери. Старий центр, "Липки". Будинок знаходиться біля Маріїнського парку. Поруч Маріїнський палац та Володимирська гірка.

Окремий в'їзд у двір через шлагбаум. Гарний стан, під'їзди охайні, два входа в будинок обладнані домофоном, дитячий майданчик, зручний заїзд для авто.

Транспорт - станція метро "Арсенальна", "Хрещатик".

Будинок особливої архітектури, ЖБК "Арсеналець" 1928-1931 р.р. Один з набільших і найкращих будинків Києва, що характеризує масове житлове будівництво в Украіні 3-го десятиліття 20-го століття. Займає наріжну ділянку біля з'єднання вул. М. Грушевського з Кріпосним провулком, поряд з Маріїнскьим парком.
Зворотній зв’язок
Яна Мі
офлайн
Схожі оголошення
  • Однокімнатна
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 пов.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернігів
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривий Ріг 20
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 8 / 9 пов.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривий Ріг, Довгинцівський
Продаж затишної 3к на Рудані Кривий Ріг 12
  • Трикімнатна
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 пов.
18 200 $
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривий Ріг
офлайн
Яна Мі
На сайті з 16 квітня 2020