1  / 9
2-кімн квартира поблизу вокзалів - фото 1
2-кімн квартира поблизу вокзалів - фото 2
2-кімн квартира поблизу вокзалів - фото 3
2-кімн квартира поблизу вокзалів - фото 4
2-кімн квартира поблизу вокзалів - фото 5
2-кімн квартира поблизу вокзалів - фото 6
2-кімн квартира поблизу вокзалів - фото 7
2-кімн квартира поблизу вокзалів - фото 8
2-кімн квартира поблизу вокзалів - фото 9

2-кімн квартира поблизу вокзалів

Кам'янське

Поскаржитись
13 000 $
40 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 30 серпня 2025, ID: 4242772
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 39 м2
  • Площа кухні 5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Хрущовка 
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
У продажу 2-кімн квартира в Кам'янському, яка знаходиться поблизу вокзалів по вул. Богдана Хмельницького.
Зручне розташування, поруч зупинка транспорту, супермаркет, школа, садочок, стоянка для авто.
Будинок цегляний, квартира не кутова, всередині, тепла.
Всі вікна пластикові, металеві вхідні двері.
Кімнати просторі, окремі.
Без боргів.
Можливий торг! Можливий продаж по програмі Є-відновлення
Чекаю на перегляд!
Зворотній зв’язок
Коценко Олександр АН Актив Квартир
офлайн
Схожі оголошення
  • Однокімнатна
  • 34 м2
  • 1 / 6 пов.
42 300 $
1-к квартира з євроремонтом – р-н Ж/Д Вокзалу Продаж затишної квартири з новим ремонтом, де все продумано для комфорту. Основне: • Площа: 34 м² (кухня 7 м²). • Поверх: 1/5 (цегляний будинок). • Стан: свіжий євроремонт, сучасні світлі кольори. Переваги локації: • Все в кроковій доступності (до 500 м): ринок, супермаркети, парк. • Зручна транспортна розв’язка • Дитячий садок та школа.
Черкаси
Терміново! Продаж 2-кімнатної квартири вул.Університетська центр міста Одеса 10
  • Двокімнатна
  • 52 м2
  • 1 / 3 пов.
39 999 $
Продам двухкімнатну квартиру в Бельгійському проєкті. в самому Центрі по вул Університетська будинок 13 кут вул. Софіївської Ти заходиш і одразу відчуваєш простір Висота стелі 3.75 м, багато світла, багато повітря! Загальна площа квартири 52 м² 2 роздільні кімнати Бельєтаж Встановлені кондиціонери, паркет . Локація, яку люблять Одесити! Центр міста, все поруч і реально пішки Горсад, Дерибасівська, Оперний театр стають частиною твого щоденного життя! В пішій доступності Рішельєвський ліцей та школа №37,університет ім. Мечникова економічний університет, дитячі садки 63 «Пінокіо» і 99 Чому це вигідно? Центр завжди в попиті Підходить як для життя, так і під орендний бізнес! Високі стелі дають можливість зробити стильний інтер’єр. Зручно під офіс, салон або кабінет Тиха вулиця в самому центрі. Такі варіанти довго не чекають Телефонуй і домовляйся про перегляд! Транспорт трамвай 7 маршрутки 220, 121, 145, 146, 242
Одеса, Приморський
Велика 3 кім. квартира / 700- річчя Черкаси 4
  • Трикімнатна
  • 67.8 м2
  • 9 / 9 пов.
54 500 $
Продаж просторої 3-кімнатної квартири в одному з найзручніших районів міста — поруч із площею 700-річчя та ТРЦ «Депот». Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку, що гарантує відсутність шуму зверху та більше світла. Загальна площа — 67,8 м², зручне роздільне планування кімнат і санвузла створює комфорт для сім’ї. Житло в хорошому житловому стані: виконано косметичний ремонт, замінено радіатори, встановлено металопластикові вікна, є лоджія та балкон. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — можна заїжджати одразу після угоди без додаткових витрат. Будинок із власним ОСББ, доглянутий під’їзд та прибудинкова територія. Усі необхідні комунікації підключені, централізоване опалення. Локація — одна з головних переваг: поруч школи, дитячі садки, поліклініка, аптеки, магазини, ринок, банки та зупинки транспорту. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста. У пішій доступності — зона відпочинку біля річки та пляж. Квартира підходить як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції. Розглядаються пропозиції по державним програмам. Документи готові до угоди. Готові до оперативного показу в зручний для вас час.
Черкаси
офлайн
Коценко Олександр АН Актив Квартир
На сайті з 16 квітня 2020