2-х ком. Світло і тепло є! Кв. на Эдуарда Фукса,2/5 пов..
Додано: 3 лютого 2026, ID: 4716738
Характеристики
-
Без комісії
Ні
-
Кімнат
2
-
Загальна площа
41 м2
-
Площа кухні
6 м2
-
Поверх
2
-
Поверховість
5
-
Опалення
Централізоване
Опис
Свет і тепло есть завжди! К вашему вниманию предлагаю, тёплую, светлую, 2- х комнатную квартиру в уютном районе с удобной инфраструктурой, подойдёт молодой паре, так и для людей в возрасте.Квартира находится на Эдуарда Фукса, на 2 этаже, в 5 этажном кирпичном доме, тепло и свет всегда есть, квартира с ремонтом, квартира теплая, утеплена, балкон обшит сайдингом, утеплен, оштукатурен декоративной штукатуркой с декором вензель, в спальне натяжной потолок с фотопечатью орхидеи, обои белые блестящие с фотопечатью орхидеи под индивидуальный дизайн, гостиная обклеена обоями белыми с перламутром с фиолетовыми вензелями, на полу линолеум, ванной комнате и кухне плитка, двери и коробки и наличники отделаны узором витраж, пластиковые окна, пластиковые трубы в ванной, канализация всё менялось. Батареи менялись на биметаллические, квартира зимой тёплая, летом прохладно, солнце поворачивает вечером, когда солнце не активно,окна выходят во двор, вид с окна прекрасный, рядом школа, садик, АТБ, Prostor, строительный магазин Панорама, рынок 173 КВ., Авто техникум, хорошая транспортная развязка. Квартира в безопасном месте находится, свет и отопление всегда есть .
Схожі оголошення
20
- Трикімнатна
- 74.8 м2
- 11 / 16 пов.
3-кімнатна квартира вул. Ревуцького, 44 Дарницький район м. Харківська 3 хв
Продається простора трикімнатна квартира на 11-му поверсі.
Загальна площа 74,8 м
Житлова площа 41,5 м
Квартира в дуже гарному стані виконаний якісний ремонт. Планування двостороннє, вікна виходять на дві сторони. Встановлені сучасні меблі та техніка.
Квартира простора та функціональна: три окремі спальні кімнати. Санвузол роздільний. Є балкон, з якого відкривається гарний вид на озеро.
Опалення централізоване
Встановлено бойлер.
Меблі та техніка за домовленістю.
Будинок у гарному стані, чистий під’їзд.
Два ліфти (пасажирський та вантажний).
Рік побудови 1995.
Інфраструктура:
Дуже зручне розташування до метро Харківська всього 3 хвилини пішки. Поруч супермаркети, магазини, аптеки, школи та дитячі садки. У пішій доступності озеро, зони для прогулянок та відпочинку. Зручна транспортна розв’язка в будь-який напрямок міста.
Є відеоогляд.
Перегляди за попередньою домовленістю.
Продаж БЕЗ комісії!
9
- Однокімнатна
- 31.2 м2
- 8 / 9 пов.
Продаж затишної 1-кімнатної квартири на вул. Богатирська, 2.
Квартира світла та доглянута. Знаходится на 8 поверсі 9-поверхового будинку.
Загальна площа 31,2 м
Житлова площа 18,2 м
Квартира після якісного ремонту, повністю готова до проживання або здачі в оренду. Продумане планування. Простора кімната з великою кількістю природного світла, сучасна кухня з барною стійкою, стильний санвузол із душовою кабіною.
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, громадський транспорт, зручне сполучення з іншими районами міста.
Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду!
Є відеоогляд!
Продаж БЕЗ комісії.
12
- Однокімнатна
- 30.8 м2
- 3 / 9 пов.
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Файна Таун Без комісії
Адреса: вулиця Салютна, 2
3/9 поверх
Площа: 30,8 м
Планування:
кухня-вітальня 14,3 м;
окрема спальня 8,6 м;
передпокій 2,5 м;
санвузол 2,8 м;
Квартира з новим якісним ремонтом, повністю готова до проживання. Встановлена система Розумний дім. Продається з усіма меблями та технікою.
ЖК Файна Таун це закрита територія з охороною, сучасними дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку, кафе, магазинами, супермаркетом, прогулянковими алеями та власною інфраструктурою. Зручне транспортне сполучення та швидкий доступ до метро.
Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.
Є відеоогляд.