1  / 5
1кімнатна квартира 46м2 з можливістю перепланування під євродвушку - фото 1
1кімнатна квартира 46м2 з можливістю перепланування під євродвушку - фото 2
1кімнатна квартира 46м2 з можливістю перепланування під євродвушку - фото 3
1кімнатна квартира 46м2 з можливістю перепланування під євродвушку - фото 4
1кімнатна квартира 46м2 з можливістю перепланування під євродвушку - фото 5

1кімнатна квартира 46м2 з можливістю перепланування під євродвушку

Старокостянтинів

Поскаржитись
27 440 $
18 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 30 січня 2026, ID: 4708463
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 46 м2
  • Площа кухні 16 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
Опис
Продається світла, простора квартира 46м2 з великою гардеробною 6м2, яку за потреби легко перепланувати в повноцінну другу кімнату, спальню чи кабінет - що стає ідеальним рішенням для сім'ї.
Квартира нова, від забудовника, в будинку ліфт, нові комунікації, надійні вхідні двері, металопластикові панорамні вікна, газовий котел та лічильники.
Хороший район та ідеальна локація забезпечує комфорт. Поряд школа, садочок, поліклініка, кафе, супермаркети та паркова зона.
Зворотній зв’язок
Оксана
офлайн
Схожі оголошення
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Одеса 12
  • Чотирикімнатна
  • 127 м2
  • 1 / 2 пов.
180 000 $
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Участок правильной формы, угловой, легко делится на две отдельные части. Отличный вариант как для для инвестиций или строительства (двух отдельных домов,таунхаусов). Основной дом: Площадь — 127 м? • 3 комнаты (1 отдельная и 2 смежные) • автономное газовое отопление (АГВ) • жилое состояние • МПо -Бойлер,кондиционер есть -все городские коммуникации Цена 180тыс тел 0933464401 На территории: • отдельный гостевой домик, который можно использовать для проживания или сдачи в аренду • гараж • место для парковки нескольких автомобилей • зона барбекю • уютная беседка • ухоженный участок с зелёными насаждениями • капитальный забор Преимущества: • угловой участок 6 соток • возможность раздела участка • асфальтированный подъезд • престижный район частной застройки • близость моря и всей городской инфраструктуры
Одеса, Київський
Продам 3-х кімнатну квартиру Шептицький 13
  • Трикімнатна
  • 71.9 м2
  • 5 / 5 пов.
78 000 $
Продається квартира в дуже гарному місці розташування, гарний будинок, з чудовими сусідами (а це важливо!) вид з вікна у два дворики, поруч декілька шкіл, садочок, магазини, церкви різних конфесій. В квартирі дорога кухня з натурального горіху. 3 лоджії, велика шафа -купе.
Шептицький
ЖК Рідний Дім Черкаси 6
  • Двокімнатна
  • 58.6 м2
  • 5 / 10 пов.
63 800 $
Продається сучасна 2-кімнатна квартира в ЖК «Рідний Дім» Пропонуємо до продажу простору 2-кімнатну квартиру в зданому та введеному в експлуатацію будинку ЖК «Рідний Дім» по вул. Байди Вишневецького, 107. Квартира розташована на комфортному 5-му поверсі 10-поверхового будинку. Загальна площа — 58,6 м², зручне роздільне планування, простора кухня площею 16 м², світлі кімнати та місце під гардеробну. Стан квартири — після будівельників, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проєкт без додаткових витрат на демонтаж. Встановлено індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно контролювати витрати на тепло та комфортну температуру в оселі. Переваги комплексу: • закрита територія; • сучасний дитячий майданчик; • облаштовані зони відпочинку; • паркомісця для мешканців; • сучасний ліфт; • гарний вид у затишний двір. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції. Продаж за готівку. Право власності більше 3х. років. Тел. 0633600106 0683600106
Черкаси
офлайн
Оксана
На сайті з 16 квітня 2020