1  / 8
1к квартира  в новому будинку . Вишгород - фото 1
1к квартира  в новому будинку . Вишгород - фото 2
1к квартира  в новому будинку . Вишгород - фото 3
1к квартира  в новому будинку . Вишгород - фото 4
1к квартира  в новому будинку . Вишгород - фото 5
1к квартира  в новому будинку . Вишгород - фото 6
1к квартира  в новому будинку . Вишгород - фото 7
1к квартира  в новому будинку . Вишгород - фото 8

1к квартира в новому будинку . Вишгород

Вишгород

Поскаржитись
12 000 грн.
245 грн. за м²
4 перегляди оголошення | 4 сьогодні Показати статистику
Додано: 18 червня 2026, ID: 5110815
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
Опис
Здається в оренду 1 к квартира в будинку, біля лісу!
Будинок знаходится в ЖК Ярославичі 2, на вул. Кургузова, 11 Д. Квартира розташована на 7 поверсi 25 поверхового будинку. Вікна лоджії і кімнати виходять на південий схід.

Загальна площа 49 м²
- кiмната 18 м²
- кухня 10 м², з виходом на засклену, лоджію - 5 м²
- хол 12 м², який обладнаний під додаткову кімнату
( друга стіна)
- коридор 3 м²
- санвузол суміщений 4 м², з бойлером і ванною
- будинок теплий, побудований у 2019 роцi
- в парадному є консьєрж, 3 ліфти; генератор, який працює на подачу тепла, води, для роботи ліфту
- мінімальні комунальні платежі (є лічильники на воду, тепло, електрику; інтернет)
- наближеність до центру міста, зупинок транспорту, інфраструктури; поруч розташовані 2 школи, дитячий садочок, басейн, стадіон, бювет, ліс

Орендна плата: 12 000 грн/міс + комунальні послуги (за лічильниками)

Разово сплачуються гарантійний платіж та комісія агентству

Додаткова інформація та перегляди:
06*********04 Людмила, АН «Старгород»
Зворотній зв’язок
Людмила
офлайн
Схожі оголошення
ЗДАМ ВПЕРШЕ!Євродвушка в ЖК «Родос» - Аркадія, Одеса Одеса 8
    489 $
    ЗДАМ ВПЕРШЕ! Євродвушка в ЖК «Родос» — Аркадія, Парк Перемоги та море в пішій доступності. Якщо ви шукали квартиру, в яку приємно зайти після роботи й не думати про ремонт, меблі чи техніку — ви її знайшли. 48 м² продуманого простору: • окрема спальня для повноцінного відпочинку; • простора кухня-вітальня для життя та зустрічей із друзями; • якісний ремонт, який робили для себе, а не для оренди; • квартира повністю укомплектована меблями та технікою; • здається вперше. Комфорт і безпека: • 5-й поверх — один із найкомфортніших та безпечних; • закрита територія; • цілодобове відеоспостереження; • консьєрж-сервіс; • автономне опалення; • підземний паркінг у будинку використовується як УКРИТТЯ. Локація, за яку обирають Аркадію: • 5 хвилин пішки до моря та пляжів Аркадії; • поряд — Парк Перемоги з озерами, біговими та прогулянковими маршрутами; • поруч ТЦ «Gagarinn Plaza» та «Kadorr City Mall» із супермаркетами, ресторанами, кав'ярнями та фуд-кортами; • зручна транспортна розв'язка: маршрутки №168, №198, трамвай №5. Квартира для тих, хто цінує комфорт, безпеку та одну з найкращих локацій Одеси. Ціна: 489 $/місяць + залог+ рієлторські послуги Телефонуйте зараз. Такі квартири в «Родосі» довго в рекламі не затримуються.
    Одеса, Приморський
    Здам трикімнатну квартиру на вул. Івана Фунтового біля Малиновського ринку, Одеса Одеса 11
      16 999 грн.
      ТЕРМІНОВО! Здам трикімнатну квартиру на вул. Івана Фунтового (Рекордна) біля Малиновського ринку Простора квартира з трьома окремими кімнатами. Ідеальний варіант для сім'ї або тих, хто цінує особистий простір. -Три роздільні кімнати -Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою -Все необхідне для комфортного проживання вже є можна заїжджати одразу Відмінна локація: -Поруч Малиновський ринок -Площа Бориса Дерев'янка у пішій доступності -Таврія В, АТБ, аптеки, 10 лікарня -Ресторан «Квітка Верони» -Ліцей 3 -Дитячі садки 217, 235, 224 Зручна транспортна розв'язка: -Маршрутка 121 -Трамвай 10 Квартира вільна та готова до заселення вже сьогодні. Ціна: 16 999 грн/міс. + залог + рієлторські послуги.
      Одеса, Хаджибейський
      2-к квартира Вишгородський, Нові Петрівці, 40000 грн./міс. Нові Петрівці 20
        40 000 грн.
        Пропонується в довгострокову оренду новий сучасний будинок (окрема частина дуплексу) площею 110 м. Оренда нового будинку (дуплекс) 110 м , але у Вас своя окрема територія з ландшафтним дизайном , гаражем , бесідкою , та в іншій частині ніхто не проживає ( лише власниця періодично доглядає за територією ) С.Нові Петрівці, вул. Ново-Київська 8 км від Києва 10 хв до м. Героїв Дніпра Планування: 2 спальні Простора вітальня Кухня Гардеробна Велика ванна кімната Комплектація: Повністю мебльований Вся побутова техніка 2 плазмові телевізори Кондиціонер Тепла підлога Оптоволоконний інтернет (працює без світла) Генератор та система безперебійного живлення ( працює 8 годин без світла ) Ділянка та територія: Окрема прибудинкова територія 10 соток Ландшафтний дизайн Альтанка Парковка на 2 авто Гараж Комунікації: Газовий котел Централізоване водопостачання Будинок має високий ступінь захисту: стіни 60 см, вікна Triplex. Розвинена інфраструктура: школи, супермаркети, кафе. Вартість: 40 000 грн + комунальні (орієнтовно 8 000 грн) У вартість входить повний догляд за ділянкою та газоном. Телефонуйте і ми домовимось про перегляд . До зустрічі з GoldenKeyWithIrina.
        Нові Петрівці
        офлайн
        Людмила
        На сайті з 16 квітня 2020