1  / 20
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 1
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 2
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 3
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 4
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 5
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 6
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 7
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 8
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 9
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 10
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 11
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 12
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 13
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 14
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 15
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 16
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 17
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 18
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 19
(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані - фото 20

(13) Продам добротний, просторий будинок в Сухому Лимані

Сухий Лиман

Поскаржитись
170 000 $
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 липня 2026, ID: 5185534
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 359 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 10 сот.
  • Ремонт Євроремонт 
  • Комфорт Ванна, Душова кабіна, Балкон, Гараж, Допоміжні приміщення, Басейн 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продам добротний, просторий 3-поверховий будинок з червоної цегли на одній з найкращих вулиць Сухого Лиману. 4 рівні, 359 кв.м, 4 кімнати.
В будинку всі комунікації: світло, вода, газ, вигрібна яма. Опалення газове.
Цокольний поверх – баня, санвузол, кухня, підсобні приміщення, гараж на 2 авто.
На 1 поверсі – передпокій, простора вітальня, кухня, санвузол, вихід в цокольний поверх.
На 2 поверсі – 4 кімнати, санвузол, вихід на балкон і на мансарду.
Мансарда - чисте приміщення, має кілька кімнат.
Будинок побудований із дорогих і якісних матеріалів. зроблений добротний ремонт, широкі і зручні дерев’яні сходи. Зроблено все для комфортного проживання.
Ділянка 10 соток, просторий двір, є город, фруктові дерева, виноград, альтанка, наливний колодязь.
Широка асфальтована вулиця. Повний пакет документів.
Зворотній зв’язок
Татьяна
офлайн
Схожі оголошення
Продажа- частина будинку- Ірпінь - 81.000 $ Ірпінь 18
  • Трикімнатна
  • 86.4 м2
  • 1.82 сотка
81 000 $
ПРОДАЖ ЧАСТИНИ БУДИНКУ • Ірпінь • 81000 $ Без комісії • Торг можливий • Огляд у зручний час Продається частина будинку з окремим входом і ділянкою 1,82 сотки. Будинок готовий до проживання: двоконтурний котел, металопластикові вікна, асфальтований під’їзд, у кухні є погріб. ✅ Характеристики Площа: 86,4 м², житлова 41,1 м² 3 кімнати: 16,5 / 15,4 / 9,2 м² Кухня: 11,4 м², санвузол: 5,6 м² Коридори та комори: 28+ м² Стіни: цегла • Перекриття: дерево/бетон Висота стель: 2.70–2.80 м ✅ Земля 1,82 сотки, приватизована ✅ Локація Зупинка — 200 м Магазини — 200 м Тихий приватний сектор 81 000 $Без комісії. Торг. Телефонуйте!
Ірпінь
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одеса 18
  • Чотирикімнатна
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати. Торг
Одеса, Київський
Продаж будинку. Мікрорайон. Ювілейна. Вулиця Владислава Ревенка Кривий Ріг 16
  • Двокімнатна
  • 50 м2
  • 6 соток
25 000 $
Вулиця Владислава Ревенка ( скляра). Мікрорайон. Ювілейна. Продаж будинку. Топ місце. Майже 6 сотих приватизованої землі. Усі комунікації ( газ,світло, вода). Будинок шлаколитий в плитці. Звичайний жилий стан ( після бабусі). Усе впорядковано, доглянуто. Є літня кухня, технічні споруди, погріб. Чудово підійде під реконструкцію, або нове будівництво. В цьому районі рідко щось виходить в продаж! Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
офлайн
Татьяна
На сайті з 16 квітня 2020