1  / 8
1-тна квартира,оренда,однокімнатна,власник,без посередників. - фото 1
1-тна квартира,оренда,однокімнатна,власник,без посередників. - фото 2
1-тна квартира,оренда,однокімнатна,власник,без посередників. - фото 3
1-тна квартира,оренда,однокімнатна,власник,без посередників. - фото 4
1-тна квартира,оренда,однокімнатна,власник,без посередників. - фото 5
1-тна квартира,оренда,однокімнатна,власник,без посередників. - фото 6
1-тна квартира,оренда,однокімнатна,власник,без посередників. - фото 7
1-тна квартира,оренда,однокімнатна,власник,без посередників. - фото 8

1-тна квартира,оренда,однокімнатна,власник,без посередників.

Вишгород

Поскаржитись
3 900 грн.
139 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 21 травня 2026, ID: 5033514
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 28 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Смарт-квартира 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Инфраструктура Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Однокімнатна, нова квартира, з окремим (своїм) санвузлом та (своєю) кухнею, оренда 3900 грн. в місяць та плюс комуналка, в багатоквартирному комплексі, маршруткою 20 хвилин від метро Героїв Дніпра,10 км. від Київа, Вишгород. Санвузол з бойлером, унітазом, душовою, двокамерний холодильник, плита, плазмовий телевізор 32 діагоналі, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, дві шафи, стільці, стіл. Квартира з новим ремонтом, нові меблі, нова техніка. За огорожею стоянка авто з освітленням і відеоспостереженням. Телебачення та високошвидкісний дротовий інтернет. Поруч магазини, кафе, супермаркет, аптека, нова пошта,. Жодних посередників.Власник квартири. Телефонувати, перегляди та заселення з 9.00 до 21.00, в будь-який день.
Зворотній зв’язок
Власник
офлайн