1  / 12
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 1
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 2
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 3
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 4
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 5
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 6
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 7
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 8
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 9
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 10
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 11
1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв - фото 12

1 поверхового таунхаус з ділянкою на 1.4 сотки, 75 кв

Вінниця

Поскаржитись
70 000 $
9 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 13 липня 2026, ID: 5162716
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 75 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 1 сот.
Опис
Продається одноповерховий таунхаус з новим ремонтом. Ремонт у світлих тонах. Зроблені теплі підлоги. Автономне газове опалення. Великий санвузол. Дві окремі кімнати. Власне парковочне місце. Більше інформації по телефону та на перегляді. Газ + 3000 долл Запрошую на перегляд. Гарний аналог двохкімнатній квартирі
Зворотній зв’язок
Олег Станіславович Фаворит
офлайн
Схожі оголошення
Продам сучасний 1-поверховий будинок з евроремонтом у с. Кочережки (Павлоград. р-н) Дніпро 4
  • П’ятикімнатна
  • 80 м2
  • 40 соток
19 000 $
Продам сучасний 1-поверховий будинок з евроремонтом у с. Кочережки (Павлоград. р-н) До ліса 3 хвилини, До річки 10 хвилин, Загальна площа: 80 м² Прихожа, санвузол, кухня, 5 кімнат (2 прохідні) Опалення: газовий котел (антифриз в системі) До будинку заведено 3 фази (380 В) Каналізація вигрібна яма (4 м³) Гаряча вода – бойлер Провідний інтернет – Укртелеком Площа ділянки: Рік побудови/здачі: 1975 – 1986 р. Тип стін: кирпич , утеплений, Тип покрівлі: шифер Санвузол: суміщений . Душова кабіна. Вбудована кухня, меблі, шафи. Побутова техніка: електро плита, пральна машина, бойлер, кондиціонер, телевізори Супутн. ТБ, Wi-Fi, оптоволокно Є камін . Є гараж. Комунікації: електрика, газ, свердловина Безготівкові кошти – розглядаємо.
Дніпро
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одеса 18
  • Чотирикімнатна
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати. Торг
Одеса, Київський
6-к котедж Броварський, Рожни, 255000 $ Рожни 20
  • 6 комнатная
  • 300 м2
  • 30 соток
255 000 $
ДВА повноцінні АВТОНОМНІ БУДИНКИ НА 30 СОТКАХ лише 22 км від КИЄВА с. Рожни, Броварський район Є будинки, які просто продаються А є будинки, у яких хочеться жити Це саме той випадок Для великої родини. Для двох поколінь. Для тих, хто цінує простір, автономність і приватність На ділянці 30 СОТОК - ДВА ПОВНОЦІННІ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ, кожен із яких є повністю автономним ТУТ УЖЕ ВСЕ ГОТОВО ДЛЯ ЖИТТЯ Основний будинок 300 кв.м на 6 окремих кімнат Простора вітальня для сімейних вечорів Велика кухня Мансардний поверх додатковий простір, який легко перетворити на домашній кінотеатр, більярдну, спортзал, дитячу ігрову або ще кілька спалень Гараж на 3 автомобілі У цьому будинку вже все готово. Залишається лише перевезти особисті речі та почати насолоджуватися життям у власному заміському маєтку Два генератори / Три власні свердловини/ Переливний септик Доглянута територія з декоративними деревами, газоном і зонами відпочинку та ТЕПЛИЦЕЮ Поруч ліс За кілька хвилин річка Десна До Києва лише 22 км, що дозволяє швидко дістатися до столиці та щодня повертатися додому, де тихо, просторо й по-справжньому комфортно Ціна 255 000 у.о. ЦЕ НЕ ПРОСТО БУДИНОК. ЦЕ ПОВНОЦІННЕ АВТОНОМНЕ ДОМОВОЛОДІННЯ З ДВОМА ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ НА 30 СОТКАХ ЗЕМЛІ котедж, стіни: зруб; житлових повірхів: 2; ділянка: 30 сот.
Рожни
офлайн
Олег Станіславович Фаворит
На сайті з 16 квітня 2020