1  / 8
1-пов НОВИЙ Будинок 65 кв.м на 9 сотках-  СТАН після будІвельників - фото 1
1-пов НОВИЙ Будинок 65 кв.м на 9 сотках-  СТАН після будІвельників - фото 2
1-пов НОВИЙ Будинок 65 кв.м на 9 сотках-  СТАН після будІвельників - фото 3
1-пов НОВИЙ Будинок 65 кв.м на 9 сотках-  СТАН після будІвельників - фото 4
1-пов НОВИЙ Будинок 65 кв.м на 9 сотках-  СТАН після будІвельників - фото 5
1-пов НОВИЙ Будинок 65 кв.м на 9 сотках-  СТАН після будІвельників - фото 6
1-пов НОВИЙ Будинок 65 кв.м на 9 сотках-  СТАН після будІвельників - фото 7
1-пов НОВИЙ Будинок 65 кв.м на 9 сотках-  СТАН після будІвельників - фото 8

1-пов НОВИЙ Будинок 65 кв.м на 9 сотках- СТАН після будІвельників

Дударків

Поскаржитись
41 000 $
18 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 9 липня 2026, ID: 5155742
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 65 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 9 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
  • Комфорт Тераса 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Опис
Продається 1 поверховий НОВИЙ БУДИНОК 65 кВ. м з ТЕРАСОЮ на 9 сотках землі с . Дударків Бориспільський район. 20 км від КИЄВА
Планування:
ПЛОЩА - 65 кв.м з ТЕРАСОЮ 1-поверхова
- кухня СТУДІЯ з виходом на ТЕРАСУ ( крита тераса)
- 2 окремі кімнати
- котельня
- санвузол суміжна

Комунікація:
- вода - свердловина
- каналізація септик
- опалення електро 12 кВт 380в

Стан
Після будівельників з комунікаціями. Красивий та сучасний ЕКСТЕР'ЄР
ГОТОВИЙ для внутрішніх робіт.

Ціна 41000у.о

Від ЗАБУДОВНИКА
Без комісії
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн
Схожі оголошення
Продам сучасний 1-поверховий будинок з евроремонтом у с. Кочережки (Павлоград. р-н) Дніпро 4
  • П’ятикімнатна
  • 80 м2
  • 40 соток
19 000 $
Продам сучасний 1-поверховий будинок з евроремонтом у с. Кочережки (Павлоград. р-н) До ліса 3 хвилини, До річки 10 хвилин, Загальна площа: 80 м² Прихожа, санвузол, кухня, 5 кімнат (2 прохідні) Опалення: газовий котел (антифриз в системі) До будинку заведено 3 фази (380 В) Каналізація вигрібна яма (4 м³) Гаряча вода – бойлер Провідний інтернет – Укртелеком Площа ділянки: Рік побудови/здачі: 1975 – 1986 р. Тип стін: кирпич , утеплений, Тип покрівлі: шифер Санвузол: суміщений . Душова кабіна. Вбудована кухня, меблі, шафи. Побутова техніка: електро плита, пральна машина, бойлер, кондиціонер, телевізори Супутн. ТБ, Wi-Fi, оптоволокно Є камін . Є гараж. Комунікації: електрика, газ, свердловина Безготівкові кошти – розглядаємо.
Дніпро
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одеса 18
  • Чотирикімнатна
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати. Торг
Одеса, Київський
6-к котедж Броварський, Рожни, 255000 $ Рожни 20
  • 6 комнатная
  • 300 м2
  • 30 соток
255 000 $
ДВА повноцінні АВТОНОМНІ БУДИНКИ НА 30 СОТКАХ лише 22 км від КИЄВА с. Рожни, Броварський район Є будинки, які просто продаються А є будинки, у яких хочеться жити Це саме той випадок Для великої родини. Для двох поколінь. Для тих, хто цінує простір, автономність і приватність На ділянці 30 СОТОК - ДВА ПОВНОЦІННІ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ, кожен із яких є повністю автономним ТУТ УЖЕ ВСЕ ГОТОВО ДЛЯ ЖИТТЯ Основний будинок 300 кв.м на 6 окремих кімнат Простора вітальня для сімейних вечорів Велика кухня Мансардний поверх додатковий простір, який легко перетворити на домашній кінотеатр, більярдну, спортзал, дитячу ігрову або ще кілька спалень Гараж на 3 автомобілі У цьому будинку вже все готово. Залишається лише перевезти особисті речі та почати насолоджуватися життям у власному заміському маєтку Два генератори / Три власні свердловини/ Переливний септик Доглянута територія з декоративними деревами, газоном і зонами відпочинку та ТЕПЛИЦЕЮ Поруч ліс За кілька хвилин річка Десна До Києва лише 22 км, що дозволяє швидко дістатися до столиці та щодня повертатися додому, де тихо, просторо й по-справжньому комфортно Ціна 255 000 у.о. ЦЕ НЕ ПРОСТО БУДИНОК. ЦЕ ПОВНОЦІННЕ АВТОНОМНЕ ДОМОВОЛОДІННЯ З ДВОМА ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ НА 30 СОТКАХ ЗЕМЛІ котедж, стіни: зруб; житлових повірхів: 2; ділянка: 30 сот.
Рожни
офлайн
Наталія
На сайті з 16 квітня 2020