1  / 5
1 комнатная квартира в Чугуеве - фото 1
1 комнатная квартира в Чугуеве - фото 2
1 комнатная квартира в Чугуеве - фото 3
1 комнатная квартира в Чугуеве - фото 4
1 комнатная квартира в Чугуеве - фото 5

1 комнатная квартира в Чугуеве

Чугуїв

Поскаржитись
12 000 $
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 3 січня 2026, ID: 4628466
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 33 м2
  • Площа кухні 7 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продам 1 ком. квартиру , Чугуев. 5/9, хорошее состояние, м/п окна, плитка. Чистая, аккуратная. Рядом супермаркет, базарчик.
Зворотній зв’язок
Продам
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3-х кімнатної квартири. Мікрорайон Ювілейний. Кривий Ріг 14
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 7 / 9 пов.
17 900 $
Мікрорайон Ювілейний, будинок 11. З вікон вид на Собор і на новий McDonald's. Продаж 3-х кімнатної квартири. Не вуглова. Вікна на дві сторони. Є балкон і лоджія. Стан ретро. Під ремонт. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продаж 4-х кімнатної квартири. Вулиця Павла Глазового. Кривий Ріг 15
  • Чотирикімнатна
  • 98 м2
  • 8 / 9 пов.
37 000 $
Вулиця Павла Глазового ( балакіно), нові будинки. 4-х кімнатна квартира поліпшеного планування з холом ( перепланованна з 5 кімнатної, перепланування узаконено). Квартира не вуглова. Кімнати окремо. Гарне місце, поруч станція швидкісного трамвая " Бульвар Вечірній ", гіпермаркет "Метро", "Епіцентр", АТБ, автостоянка, школи, дитячі садочки. Гарний жилий стан. Металопластикові вікна, лоджія засклена металопластиком. Вбудована кухня і техніка. В квартирі залишаються усі корпусні та м'які меблі. Взагалі все що на фото залишається, можна зайти і жити. Будинок під управлінням осбб, чистий доглянутий під'їзд. Не зважаючи на велику площу за опалення більше 2000 грн не буває! Є лічильник на тепло і на усі комунікації є лічильники. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продаж 2-к квартири вул. Авіаконструктора Антонова 2б Київ 4
  • Двокімнатна
  • 102 м2
  • 5 / 24 пов.
313 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Авіаконструктора Антонова 2б. ЖК Sherwood. Планування: кухня-студія з лоджією, 2 спальні, 2 санвузли, гардероб. Панорамні вікна, високі стелі, сучасний євроремонт. Квартира повністю мебльована, з технікою. Комплекс бізнес-класу з генератором, укриттям, закритою територією та охороною. Є дитячі майданчики, зелені зони для відпочинку, підземний. 044 200 10 80
Київ, Солом'янський
офлайн
Продам
На сайті з 16 квітня 2020