1  / 10
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 1
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 2
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 3
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 4
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 5
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 6
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 7
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 8
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 9
1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик - фото 10

1-кімнатна інвестиційна квартира в Рівному, здача 2026, власний дворик

Рівне

Поскаржитись
35 845 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 1 квітня 2026, ID: 4889759
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 42.17 м2
  • Площа кухні 19.39 м2
Опис
Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові ЖК “Друзі”
Рівне, вул. Новодвірська (поруч вул. Григоренка)
Чому це вигідно:
Ціна зараз 850$/м²
Ідеально під інвестицію (оренда / перепродаж)
Перша, друга черга вже продані
Здача — жовтень 2026 року
Площа: 42,17 м²
Передпокій — 6,56 м²
Санвузол (суміжний) — 4,10 м²
Кімната — 12,12 м²
Кухня-студія — 19,39 м²
Зручне планування — багато простору за рахунок кухні-студії
Головна фішка:
1 поверх — власний дворик / тераса
Ідеально для:
• життя з дитиною
• здачі в оренду
• формату “кава + робота з дому”
Характеристики:
Автономне газове опалення (двоконтурний котел)
Чорнова штукатурка + стяжка
Дитячий майданчик
Паркомісце
Зворотній зв’язок
Проспект Рівне
офлайн