1  / 13
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 1
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 2
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 3
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 4
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 5
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 6
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 7
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 8
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 9
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 10
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 11
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 12
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія». - фото 13

1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія».

Черкаси

Поскаржитись
62 000 $
10 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 6 грудня 2025, ID: 4552265
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 60 м2
  • Площа кухні 17 м2
  • Поверх
  • Поверховість 12 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
1-кімн. квартира з індивідуальним опаленням у ЖК «Симфонія».
Простора 1-кімн. квартира по бульвару Шевченка, в новому обжитому закритому комплексі «Симфонія» розміщена на комфортному 6-му поверсі 12-поверхового цегляного утепленого будинку. Площа квартира 60,1 кв.м (кімната – 26,9 м.кв., кухня – 16,7 кв.м, сумісний санвузол – 5,7 кв.м, коридор – 10,8 кв.м, дві лоджії, одна з яких з панорамним остекленням і видом на Дніпро). Висота стелі – 2,75 м. Планування дуже ергономічне, зручне, також є простір для перепланування. Розведена базова електрика, встановлений двохконтурний газовий котел, лічильники на газ, воду, електрику, електрощиток. Квартира дуже світла, будинок теплий. Велика перевага – наявність індивідуального газового опалення (двохконтурний котел).
Будинок знаходиться у затишному дворі в ЖК «Симфонія». Комплекс дуже зручний, з доглянутою закритою дизайнерською територією, налагодженою роботою всіх управляючих структур. У дворі є дитячі майданчики, зелені насадження. Розвинена інфраструктура: ЧНУ, школи №6, 19, дитячі садочки, зупинки громадського транспорту, магазини «Plazma», «Делікат», АТБ та ін., кафе, ресторації та сервіси.
Ціна: 62000 дол.
Одноразова комісія АН.
Є й інші пропозиції 1-3 кімнатних квартир.
Запрошуємо до співпраці власників нерухомості.
Допомога і повний супровід при купівлі-продажу, оренді нерухомості. Представлення Ваших інтересів стосовно зданого житла у разі Вашого проживання у іншому місті
Телефонуйте
Зворотній зв’язок
Нерухомість
офлайн
Схожі оголошення
2-к квартира Київ, Солом`янський, 152000 $ Київ 7
  • Двокімнатна
  • 81.5 м2
  • 6 / 25 пов.
152 000 $
Без комісії для покупця. Продаж двокімнатної квартири в ЖК Пори року (вул.Мокра, 20Г). Квартира з якісним ремонтом, роздільним плануванням. Складається з двох окремих кімнат, кухні, санвузла,та двох балконів; розташована на 6 поверсі 25 поверхового будинку. Загальна площа - 81,5/39,5/13,5 Квартира мебльована та обладнана необхідною технікою провідних виробників. Багато вбудованих шаф для зберігання речей. Комплекс бізнес-класу закритого типу "Пори року", вхід і заїзд на територію комплексу за додатком і перепустками. Територія обладнана дитячими майданчиками та місцями загального користування. На території ЖК є супермаркет, Нова пошта, кавярні, ресторани, аптеки та інша комерція для зручності мешканців. Поблизу комплексу розташований Солом`янський парк. Документам більше 3-х років, власник в Україні. Можливий безготівковий розрахунок. Вартість квартири - 152000 дол. США.
Київ
Продаж 2-к квартири по просп. Берестейський, буд. 131А, Святошинський район Київ 14
  • Двокімнатна
  • 81.2 м2
  • 17 / 24 пов.
117 000 $
Продається простора 2-кімнатна квартира з власним паркомісцем по просп. Берестейський, 131А, метро Житомирська та Академмыстечко в пішій доступності - 10 хвилин. Загальна площа: 81,7 м² Кімнати: 22,4 м² (спальня) / 31,9 м² (кухня-вітальня) Санвузол: сумісний, 6,5 м² Коридор / прихожа: 14,4 м² Лоджія: 6,1 м² Паркомісце: власне, бонус до квартири Поверх: 17 з 24 ЖК Аквамарин - комфорт класу. Будинок: рік побудови 2015, 2 пасажирських та 2 вантажних ліфти, власна котельня Квартира має гарне планування, велику кімнату з кухнею, окрему кімнату спальню, з виходом на засклену лоджию. Кухня-вітальня розділена має зону відпочинку. В квартирі зроблений ремонт з якісних матеріалів, повністю укомлектована всією необхідною технікою та меблями. Встановлені лічильники на світло, воду та теплопостачання. У будинку підключено генератор, який забезпечує безперервну роботу ліфта, надходження у квартиру води та тепла. Територія під відеонаглядом, є закріплене паркомісце. Гарна інфраструктура, зручна транспортна розв'язка. Поруч знаходиться паркова зона відмінно розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, ресторани і кафе, школи і дит.садки. Можливий безготівковий розрахунок Ціна: 117 000 у.о. Тел.: (068) 321-81-83 Світлана www.valion.ua /1146579
Київ, Святошинський
Продаж 1 кімнатної квартири ЖК Jack House Печерський район, бульвар Лесі Українки 7в Київ 11
  • Однокімнатна
  • 53.6 м2
  • 15 / 31 пов.
235 000 $
Продаж 1-кімнатної квартири Jack House Печерськ, бульвар Лесі Українки 7В 15 поверх із 31 Площа 53 м² Без комісії для покупця Дім від девелопера Taryan Group. Преміальний формат життя у центрі столиці. Про комплекс • Панорамна rooftop-зона з лаунжем та джакузі. • Фітнес-простір для резидентів • Дизайнерське лобі • Консьєрж-сервіс та охорона 24/7 • Підземний паркінг • Сучасні інженерні системи • Високий рівень безпеки та приватності Про квартиру Класичний інтер'єр з акцентом на натуральні матеріали та якість виконання. • Італійські меблі з натурального горіха • Вбудована техніка Electrolux • Духова шафа Smeg • Посудомийна та пральна машини • Джакузі • Тепла підлога по всій квартирі • Мармурові підвіконня • Кам'яні стільниці • Керамограніт • Трикамерні вікна Квартира створювалася для життя, а не під продаж. Підійде тим, хто цінує статус, комфорт та преміальне оточення Печерська. Вартість 235 000 у.о Аліна 0992319718 .
Київ, Печерський
офлайн
Нерухомість
На сайті з 16 квітня 2020