1  / 20
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 1
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 2
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 3
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 4
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 5
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 6
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 7
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 8
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 9
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 10
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 11
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 12
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 13
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 14
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 15
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 16
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 17
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 18
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 19
1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна - фото 20

1-кім Тютюнника (Барбюса), 37/1 Престиж Холл Печерський, Палац Україна

Київ, Печерський

Поскаржитись
165 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 3 лютого 2026, ID: 4721218
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 54 м2
  • Площа кухні 12.5 м2
  • Поверх
  • Поверховість 25 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж 1 кімнатної квартири в центрі Печерську

ЖК Престиж Холл

Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 37/1

Метро - Палац Украіни- 5 хвилин

Загальна площа: 54,0 м²
Житлова площа: 13,0 м²
Площа кухні: 12,5 м²
Кількість кімнат: 1 (з окремою гардеробною)

3м - висота стелі

5й поверх/ 25 поверхового будинку
Висота стелі - 3 метри

Продаж квартири з ремонтом та раціональним плануванням в центрі .
- простора кухня-їдальня,
- затишна спальня ;
- окрема гардеробна кімната.
- велика лоджія з вікнами у тихій двір.

Виконан якісний ремонт, повне облаштування меблями та побутовою технікою. Квартира тепла, вільна та готова до заселення.

"Престиж Холл"- сучасний закритий комплекс с відеоспостереженням, консьєрж-сервісом, паркінгом, закритою територією, що охороняється.

Дуже вигідна локація: в пішій доступності супермаркети "Varus", "Novus", різноманітні кав'ярні, ресторани, магазини, медичні та дитячі заклади.

Лише 5 хвилин пішки до станції метро "Палац Україна".

Продаж квартири в центрі, однокімнатна квартира з ремонтом, ЖК Престиж Холл, квартира на Печерську, метро Палац Україна, елітна нерухомість, інвестиція в нерухомість.
Зворотній зв’язок
Зарецький Борис Владиславович
офлайн
Схожі оголошення
Продається 2-кімнатна квартира в Інгульському районі Миколаїв 13
  • Двокімнатна
  • 39.1 м2
  • 5 / 5 пов.
20 500 $
Продається затишна двокімнатна квартира в гарному житловому стані, район Новий Водопой. Квартира розташована на п’ятому поверсі п’ятиповерхового цегляного будинку. Чистий охайний під’їзд. Квартира має цікаве планування : дві окремі кімнати з однієї з яких є вихід на балкон, але кімнати поєднані між собою дверима, окрема, не прохідна кухня і роздільний санвузол. Всі вікна замінені на металопластикові, балкон засклений, встановлені всі лічильники, нова сантехніка. Стан поністю придатний для життя, всі меблі та техніка що є на фото залишаються новим власникам. Заїжджай та живи!!! Поруч вся необхідна інфраструктура та зручна транспортна розвязка, а також є багато зелених зон. Телефонуйте та приходьте на перегляд
Миколаїв, Інгульський
2-к квартира Дніпро, Соборний, 52000 $ Дніпро 18
  • Двокімнатна
  • 52 м2
  • 5 / 5 пов.
52 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири на вул. Чернишевського ( Архітектора Олега Петрова) Нагірна частина міста Поверх 5/5 Площа: 52 кв.м Світла та затишна квартира з усім необхідним: Меблі та побутова техніка Гаряча вода (газова колонка) Встановлені лічильники Закритий двір, чистий під’їзд Торг можливий!
Дніпро
Продам 3х.комн.квартиру 2 мкр Левый берег Кам'янське 5
  • Трикімнатна
  • 64 м2
  • 6 / 9 пов.
22 300 $
Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру загальною площею 64 кв. м, розташовану на 6-му поверсі 9-поверхового будинку на проспекті Металургів. Не кутова. С/в роздільний. Встановлено м/п вікна, балкон та лоджія засклені, що дає відчутний комфорт, а також Ви будете позбавлені зайвого шуму. Виконано перепланування (збільшена кухня-студія), бетонна стяжка підлоги. Встановлено лічильник на воду, є лічильник на опалення (у під’їзді), що дозволить економити при оплаті компослуг. Нові вхідні двері. Стан квартири – під Ваш індивідуальний ремонт. Будинок розташований на 2-му мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою: гімназія № 39, дитсадок, дитячо-юнацька спортивна школа «Надія», поліклініка, «Нова пошта», супермаркети «Варус» та «АТБ», ринок – все це буквально у кроковій доступності. Телефонуйте! Приїжджайте, дивіться, пропонуйте свій варіант ціни. Кожна пропозиція розглядатиметься індивідуально. Якщо у Вас є нерухомість, яку Ви хочете продати чи здати в оренду – телефонуйте! Ми працюємо на Ваших умовах, надаємо безкоштовні юридичні консультації, оформлюємо всю документацію та шукаємо потенційних покупців.
Кам'янське, 2 мкрн
офлайн
Зарецький Борис Владиславович
На сайті з 16 квітня 2020