Продажа квартир до 25000 $ в Тернополе

Квартира у гарному районі недалеко від центра Тернополь 11
24 000 $ 750 $ за кв.м
  • Раздельная
Продається квартира у будинку з гарним місцем розташування недалеко від центру по вул.Миру. Поруч: цілодобовий АТБ, зупинки, дит.садок, школа, вищі навчальні заклади, відпочинкова зона(бульвар, парк). Квартира не кутова. Тепла і затишна (південна сторона) Комфортний другий поверх. Хороше планування. Простора кімната з нішею, в якій можна виокремити спальню від вітальні. Металопластикові вікна. Централізоване опалення. Є колонка для підігріву води. Балкон виходить на бульвар. Продаж з меблями і технікою.
6 июня
1 кім квартира по вул. Бродівська Тернополь 11
24 500 $ 766 $ за кв.м
Продається 1 кім квартира по вул. Бродівська. Централізоване опалення. Квартира в хорошому стані. Встановленні металопластикові вікна. Балкон засклений. Спокійний тихий район. Поруч зупинка громадського транспорту. Поруч магазин . Огляд за попередньою домовленістю.
17 мая

Вы хотите продать квартиру в Тернополе?

Выгодно и быстро продайте квартиру от хозяина на сайте "Метраж"
1 кім квартира по вул. Чернівецька Тернополь 6
23 000 $ 821 $ за кв.м
Продається квартира однокімнатна по вул. Чернівецька. Квартира в хорошому житловому стані. Централізоване опалення, є колонка на гарячу воду. Вікна металопластикові. Балкон засклений. В квартирі залишаються частково меблі і побутова техніка. Спокійний район, поблизу продуктові магазини. Огляд за попередньою домовленістю.
17 мая

Профессиональный подбор квартиры специалистом

Вы ищете: Продажа квартир до 25000 $ в Тернополе

Профессиональный поиск квартиры специалистом

Вы хотите купить квартиру в Тернополе?
Тип рынка:
Количество комнат:
Ценовой диапазон ($)
*При отправке формы вы соглашаетесь на обработку персональных данных
3 объявления по продаже квартир до 25000 долларов в Тернополе на вторичном рынке. Если Вам нужно быстро и выгодно продать квартиру до 25000 долларов в Тернополе на вторичке, перейдите в раздел Добавить объявление