1  / 14
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 1
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 2
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 3
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 4
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 5
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 6
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 7
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 8
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 9
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 10
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 11
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 12
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 13
Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая - фото 14

Продам красивую квартиру в 61 Жемчужине на среднем этаже, дворовая

Одесса, Киевский

Пожаловаться
78 000 $
1 696 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4970731
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 46 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 24 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Квартира Краснова вул.
Простора квартира в ЖК «Kadorr City» – Ваш ідеальний вибір!

Пропонуємо до продажу шикарну 1 кімнатну квартиру в сучасному та комфортному житловому комплексі Kadorr City.
Зручний 11-й поверх – ідеальне поєднання панорамного виду та комфорту.
Виконано якісний ремонт, укомплектована меблями та технікою.
Будинок уже зданий – можна одразу заселятися!

Ця квартира – ідеальне місце для життя та інвестицій!

Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!

85389
Обратная связь
Инга mozharuk_i
офлайн