З 1-го червня здам 1 кімнатну в Розсошенцях,за ДАІ,10/10 поверх,42м2,кухня 12,лоджія,нова стиралка і холодильник,бойлер новий тільки установив,ліфт працює завжди,світло не відключали,лічильники на світло,газ і воду,лічильник на теплоенергію,можна регелювати