Приміщення зі свіжим ремонтом, акуратне, не високі комунальні, кондиціонер, вхід з брами, 2 вікна на вудицю Героїв УПА, одне вікно у двір. Є особистий домофон з камерою. Раніше була стоматологія,
По плануванню: вхід в почекальню з диваном, окремо санвузол, окремо роздягальна/ стерилізаційна, велике приміщення на два вікна для цільової діяльності. Район базару, поряд транспортна розвязка у всі сторони. Стомат установку готова вивезти при підписанні договору,та поставити кушетку, тумбочки для розміщення препаратів, столик, все залишаю, в приміщенні є підведена вода. Всі зручності для ведення косметологічної практики.. При бажанні можна розмістити 2 кушетки, бо площа кабінету велика.
Від власника. Тел.09******97