Продажа квартир до 27000 $ во Львове

Апартаменти 43м недалеко від перехрестя стрийська/трускавецька. Львов 10
24 470 $ 569 $ за кв.м
  Вас вітає Корпорація Нерухомості РІЕЛ, яка працює з 2003 року. Пропонуємо до уваги — 1-но кімнатні апартаменти площею 43.7м2 ЖК Kompanyon Район Стрийського Автовокзалу вул. Трускавецька (вул. Стрийська) Великі апартаменти, окрема спальня з вікном 10м, простора кухня-вітальня 28 кв.м. Зданий будинок. Повноцінна висота стелі та вікна. Знаходяться на цокольному поверсі. Співпрацюємо з ріелторами. Апартаменти під ремонт, після будівельників. У вартість апартаментів входить монтаж та підключення інженерних систем, зокрема, влаштування автономного опалення в апартаментах. Встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами. Влаштування бетонної стяжки та штукатурки. Встановлення необхідних лічильників. Підведення інженерних мереж без внутрішньої розводки. Переваги: - Квартира-апартаменти 1 кімнатна/43.7м.кв у збудованому будинку. - Додаткові знижки для військових, медиків та ВПО до 5%. - Купуйте з першим внеском від 10% на виплат до 2-х років без здорожчання. Характеристики ЖК: Будинок комфорт-класу. Поверховість 0-9 Розвинена інфраструктура. Дитячі майданчики та відпочинкові зони. Є гостьовий та підземний паркінг. Будинок з автономним опаленням. Стіни цегла. Висота стелі 2,7 м Утеплення - пінополістирол. Технологія будівництва - цегляна. 65 об’єктів реалізованих у Львові РІЕЛ — це 2.1 млн м² вже зданих та нових проєктів 19 років на ринку житлової нерухомості Вже сьогодні дзвоніть нашим менеджерам і дізнавайтесь всі деталі!
  Львов, Франковский
  30 ноября
  Апартаменти у збудованому будинку ЖК Компаньйон. Від власника. Львов 9
  25 500 $ 570 $ за кв.м
  • Раздельная
  Вас вітає особистий менеджер з нерухомості РІЕЛ, працюємо з 2003 року. Пропонуємо до уваги — 1но кімн. квартира площею 44.8м2 у ЖК Компаньйон! Район Стрийського Автовокзалу (Стрийська, Наукова, Трускавецька). Просторі апартаменти, відокремлена спальна зона, велика кухня поєднана з вітальнею 40 кв.м. санвузол 4.7 м. Зданий будинок. Співпрацюємо з ріелторами. Стан - під ремонт, після будівельників. У вартість входить монтаж та підключення інженерних систем, зокрема, влаштування автономного опалення в квартирі, встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами, влаштування бетонної стяжки та штукатурки, встановлення необхідних лічильників, підведення інженерних мереж без внутрішньої розводки. Переваги та характеристики ЖК: •Апартаменти 44.8м2. Апартаменти у зданому будинку. •Знижки для військових, медиків та ВПО Перший внесок від 10% та 2 роки на виплат. •Клас - комфорт •Розвинена інфраструктура. •Дитячі майданчики та відпочинкові зони. •Будинок з автономним опаленням. •Є гостьовий та підземний паркінг. •Висота стелі 2,7 м •Стіни цегла. •Утеплення - пінополістирол. •Технологія будівництва - цегляна. Новий ЖК Компаньйон знайшов своє місце в одному з миловидних куточків Львову. В тихій, зеленій зоні виросли затишні оселі житлового комплексу, що стануть основою вашого майбутнього добробуту. Цей яскравий восьмиповерховий ЖК стане надійним компаньйоном для побудови вашого майбутнього щасливого життя. Співпрацюємо з ріелторами.
  Львов, Франковский
  12 октября

  Вы хотите продать квартиру во Львове?

  Выгодно и быстро продайте квартиру от хозяина на сайте "Метраж"
  Апартаменти в цоколі 1-к 36м2. у збудованому ЖК. Від власника Львов 14
  21 970 $ 610 $ за кв.м
  • Раздельная
  Вас вітає особистий менеджер з нерухомості РІЕЛ, працюємо з 2003 року Пропонуємо до уваги — 1но кімн. апартаменти площею 36м2 на цокольному поверсі у проєкті ЖК Companion! Знаходиться по вул. Трускавецька (вул. Стрийська) Комфортні апартаменти площею 36 м. Відокремлена спальна зона 10 кв.м. кухня-вітальня 17м. Стан - під ремонт, після будівельників. У вартість входить монтаж та підключення інженерних систем, зокрема, влаштування автономного опалення в апартаментах, встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами, влаштування бетонної стяжки та штукатурки, встановлення необхідних лічильників, підведення інженерних мереж без внутрішньої розводки. Переваги та характеристики ЖК: Апартаменти 36м2. Апартаменти у зданому будинку. Перший внесок від 10%. Знижки для військових, медиків та ВПО Клас - комфорт Розвинена інфраструктура. Дитячі майданчики та відпочинкові зони. Будинок з автономним опаленням. Є гостьовий та підземний паркінг. Висота стелі 2,7 м Стіни цегла. Технологія будівництва - цегляна. Утеплення - пінополістирол. Новий ЖК Companion знайшов своє місце в одному з миловидних куточків Львову. В тихій, зеленій зоні виросли затишні оселі житлового комплексу, що стануть основою вашого майбутнього добробуту. Цей яскравий восьмиповерховий ЖК стане надійним Companion для побудови вашого майбутнього щасливого життя. Співпрацюємо з ріелторами.
  Львов, Франковский
  29 ноября
  Апартаменти від забудовника 43.7кв.м/1 кімнатна Львов 10
  24 470 $ 560 $ за кв.м
  • Раздельная
  Продається 1но кімні. апартаменти (по документах апартаменти) площею 43.7м2 на цокольному поверсі від забудовника ЖК Companion. Комплекс знаходиться в районі Стрийського Автовокзалу ( Стрийська, Наукова, Трускавецька ). Великі Апартаменти, окрема спальня з вікном 10м, простора кухня-вітальня 28 кв.м. Стан - під ремонт, після будівельників. У вартість апартаментів буде входити: - монтаж та підключення інженерних систем, зокрема, влаштування автономного опалення в апартаментах. - встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами. - влаштування бетонної стяжки та штукатурки. - встановлення необхідних лічильників. - підведення інженерних мереж без внутрішньої розводки. Тільки зараз встигніть придбати житло в розтермінування до 2-х років з першим внеском від 10%. Додаткові знижки для військових, медиків та ВПО до 5%. Співпрацюємо з ріелторами. Переваги та характеристики ЖК: *Апартаменти 43.2м.кв. 1-кімнатна у зданому будинку. *Клас - комфорт *Дитячі майданчики та відпочинкові зони. *Розвинена інфраструктура. *Будинок з автономним опаленням. *Є гостьовий та підземний паркінг. *Стіни цегла. *Утеплення - пінополістирол. *Технологія будівництва - цегляна. Новий ЖК Companion знайшов своє місце в одному з миловидних куточків Львову. В тихій, зеленій зоні виросли затишні оселі житлового комплексу, що стануть основою вашого майбутнього добробуту. Цей яскравий восьмиповерховий ЖК стане надійним для побудови вашого майбутнього щасливого життя.
  Львов, Франковский
  29 ноября
  Апартаменти з першим внеском від 10%. 36м2. Цокольний поверх. Львов 14
  21 970 $ 610 $ за кв.м
  Вас вітає Корпорація Нерухомості РІЕЛ, яка працює з 2003 року. Пропонуємо до уваги — 1но-кімнатні апартаменти (по документах апартаменти) площею 36м.кв у ЖК "Companion"! Район Стрийського Автовокзалу вул. Трускавецька (вул. Стрийська). Комфортні апартаменти площею 36 м. Відокремлена спальна зона 10 кв.м. кухня-вітальня 17,5м. Зданий будинок. Повноцінні вікна та висота стелі. Співпрацюємо з ріелторами. Апартаменти під ремонт, після будівельників. У вартість апартаментів входить монтаж та підключення інженерних систем, зокрема, влаштування автономного опалення в апартаментіх. Встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами. Влаштування бетонної стяжки та штукатурки. Встановлення необхідних лічильників. Підведення інженерних мереж без внутрішньої розводки. НАШІ переваги: Апартаменти 36м2/1 кімнатна у збудованому будинку. Додаткові знижки для військових, медиків та ВПО до 5%. Купуйте з першим внеском від 10% та 2 роки на виплат без здорожчання. Характеристики ЖК: Будинок комфорт-класу. Поверховість 0-9 Дитячі майданчики та відпочинкові зони. Розвинена інфраструктура. Будинок з автономним опаленням. Є гостьовий та підземний паркінг. Висота стелі 2,7 м Стіни цегла. Технологія будівництва - цегляна. Утеплення - пінополістирол. РІЕЛ — це 2.1 млн м² вже зданих та нових проєктів 65 об’єктів реалізованих у Львові 19 років на ринку житлової нерухомості Телефонуйте і записуйтесь на перегляд!
  Львов, Франковский
  29 ноября
  Без % і комісії 1 Кімн APART HALL Трускавецька Галжитлобуд Терміново! Львов 8
  25 441 $ 578 $ за кв.м
   Терміново!! Ціна 21 209 грн/ м² Продам 1к апартаменти в APART HALL Апарт Хол ( АпартХол )по вул. Трускавецькій переуступка. Секція С (вже збудована!!) Секція В(майже збулована) 2й, -11й поверхи з 42-57м2 є різні Без розтермінування Здача до 30 грудня 2024 року. Вигляд на парк, в сторону Стрийської або у двір, але не на підстанцію!! Не кутова, не бокова є один останній паркінг N95 в цьому комплексі ціна 10 тис дол площа 19м2 Без % Без посередників. Запрошуємо маклерів та агентства. Платимо комісію! Новий сучасний комплекс APART Hall з апартаментами. Локація – вул. Трускавецька, поблизу вулиць Наукової і Стрийської. 3 секції по 10 і 12 поверхів. Дизайнерське рішення інтер’єру і екстер’єру. Підземний приватний паркінг. Обирайте сучасні апартаменти від надійного забудовника ТМ «Галжитлобуд».
   Львов, Железнодорожный
   29 ноября

   Профессиональный подбор квартиры специалистом

   Вы ищете: Продажа квартир до 27000 $ во Львове
   Будинок з автономним опаленням. 1к апартаменти 37.46м.кв, цоколь Львов 11
   23 225 $ 619 $ за кв.м
   Вас вітає Корпорація Нерухомості РІЕЛ, яка працює з 2003 року. До Вашої уваги — однокімнатні апартаменти площею 37.46кв.м у ЖК Companion! Район Стрийського Автовокзалу. Вул. Трускавецька (вул. Стрийська). По документах - апартаменти, санвузол 3,9 м, житловий простір 33.5 м. Зданий будинок. Співпрацюємо з ріелторами. Апартаменти під ремонт, після будівельників. У вартість апартаментів входить монтаж та підключення інженерних систем, зокрема, влаштування автономного опалення. Встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами. Влаштування бетонної стяжки та штукатурки. Встановлення необхідних лічильників. Підведення інженерних мереж без внутрішньої розводки. Апартаменти розташовані на цокольному поверсі будинку Переваги: - Апартаменти. 37.4м.кв у збудованому будинку. - Купуйте з першим внеском від 10%. - Додаткові знижки для військових, медиків та ВПО. Характеристики ЖК: Будинок комфорт-класу. Поверховість 6-8 Розвинена інфраструктура. Дитячі майданчики та відпочинкові зони. Є гостьовий та підземний паркінг. Будинок з автономним опаленням. Висота стелі 2,7 м Стіни цегла. Утеплення - пінополістирол. Технологія будівництва - цегляна. 65 об’єктів реалізованих у Львові 20 років на ринку житлової нерухомості РІЕЛ — це 2.1 млн м² вже зданих та нових проєктів Телефонуйте і записуйтесь на перегляд!
   Львов, Франковский
   10 ноября
   Доступні апартаменти 29м.кв в ЖК Шенген. Будинок готовий. Львов 12
   25 000 $ 862 $ за кв.м
   Вас вітає Корпорація Нерухомості РІЕЛ, яка працює з 2003 року. Пропонуємо до уваги — 1но кімн. квартира площею 29м.кв у збудованому ЖК Шенген! Адреса ЖК - вул. Залізнична, 7. Термін готовності - 2 квартал 2024 року. Апартаменти в власною гардеробною. Розташовані в цокольному поверсі. Загальна площа - 29 м, кухня-студія 18м, санвузол 2,7м, гардероб 4,3 м. Повноцінні вікна та висота стелі. Співпрацюємо з ріелторами. Квартира під ремонт, після будівельників. У вартість квартири входить монтаж та підключення інженерних систем, зокрема, влаштування автономного опалення в квартирі. Встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами. Влаштування бетонної стяжки та штукатурки. Встановлення необхідних лічильників. Підведення інженерних мереж без внутрішньої розводки. НАШІ переваги: • Квартира 29м.кв/1-кімнатна • здача будинку - 2 квартал 2024 року. • Додаткові знижки для військових, медиків та ВПО до 5%. • Купуйте з першим внеском від 10% та 2 роки на виплат без здорожчання. ЖК "Шенген" - новий житловий комплекс, що відповідає європейським стандартам. Зручна транспортна розв’язка дозволить мешканцям ЖК дістатися центру за 10-15 хвилин. В межах комплексу буде розташований торгівельний центр. Концепція "двір без автомобілів" Також ЖК «Шенген» має власний зручний паркінг. Зовсім поруч є школа та дитячий садочок Характеристики ЖК: Клас - комфорт Будинків - 9 Утеплення - пінополістирол Будинки з автономним опаленням Технологія будівництва - цегляна Розвинена інфраструктура Облаштовані зони для відпочинку Паркінг - наземний багаторівневий Бетонна стяжка та штукатурка Вхідні двері, вікна зі склопакетами 19 років на ринку житлової нерухомості РІЕЛ — це 2.1 млн м² вже зданих та нових проєктів 65 об’єктів реалізованих у Львові Вже сьогодні дзвоніть нашим менеджерам і дізнавайтесь всі деталі!
   Львов, Железнодорожный
   12 октября
   Доступні апартаменти у заселеному ЖК 37.5м.кв Львов 14
   23 230 $ 619 $ за кв.м
   • Раздельная
   Продається Однокімнатні апартаменти площею 37.5кв.м на цокольному поверсі від забудовника ЖК Companion. вул. Трускавецька (вул. Стрийська) Комфортні апартаменти площею 37.5, санвузол 3,9 м, житловий простір 33.5 м. Стан - під ремонт, після будівельників. У вартість апартаментів буде входити: - монтаж та підключення інженерних систем, зокрема, влаштування автономного опалення в апартаментах. - встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами. - влаштування бетонної стяжки та штукатурки. - встановлення необхідних лічильників. - підведення інженерних мереж без внутрішньої розводки. Тільки зараз встигніть придбати житло в розтермінування до 2-х років з першим внеском від 10%. Знижки для військових, медиків та ВПО. Співпрацюємо з ріелторами. Переваги та характеристики ЖК: - Апартаменти. 37.5м.кв у зданому будинку. - Клас - комфорт - Розвинена інфраструктура. - Дитячі майданчики та відпочинкові зони. - Є гостьовий та підземний паркінг. - Будинок з автономним опаленням. - Стіни цегла. - Висота стелі 2,7 м - Технологія будівництва - цегляна. - Утеплення - пінополістирол. Новий ЖК Companion знайшов своє місце в одному з миловидних куточків Львову. В тихій, зеленій зоні виросли затишні оселі житлового комплексу, що стануть основою вашого майбутнього добробуту. Цей яскравий восьмиповерховий ЖК стане надійним для побудови вашого майбутнього щасливого життя.
   Львов, Франковский
   11 ноября
   квартира в цегляному будинку 35м2 Львов 11
   24 150 $ 690 $ за кв.м
   Рясне 2 В ціну входить: розведення електрики по квартирі, стяжка, стіни поштукатурені, лоджії заскленні, стіни в 2 цегли. Завершення будівництва -2 квартал 2024р. Є можливість розтермінування від Забудовника (без комісії) Забудовник, не посередник. Без комісії.
   Львов, Шевченковский
   11 ноября
   Одно кімнатна квартира 35,35м.кв. пов. 6/11 Львов 7
   24 745 $ 697 $ за кв.м
   1-но кімнатна площа 35,35 кв. м. Будівництво з червоної цегли, несучі стіни - в 2 цегли, перегородки також цегляні. В квартирі буде штукатурка, лоджії заскленні. Лічильник: газу, світла, води . При потребі-можливе ро Без ремонту. Продає Забудовник-Власник. Завершення будівництва - 2квартал 2024р.
   Львов, Шевченковский
   10 ноября
   Однокімнатна квартира (апартаменти) по вул. Трускавецька (Apart Hall) Львов 6
   25 733 $ 595 $ за кв.м
   • Раздельная
   Продаж однокімнатної квартири ( апартаменти) по вул. Трускавецька, в апарт-комплексі APART HALL, забудовник Галжитлобуд. Здача на 4 кв. 24 року ЖК комфорт класу складається з 3 будинків по 10 та 12 поверхів. Монолітно -каркасна технологія будівництва, усі стіни (зовнішні та внутрішні) з цегли, утеплення пінопласт + мінвата. Забудовник дає повне наповнення квартири - стяжка, штукатурка, розводка електрики та сантехінки до квартири, встановлені лічильники. Опалення автономне ( власна котельня в будинку). Можемо запропонувати будь-який варіант, який є у забудовника, але на 500 грн/м2 дешевше! До прикладу площа 43,24м2 може бути на різних поверхах поверхах в секції С (вигляд в сторону вул. Стрийська). У забудовника ціна 22325 грн/м2, наша ціна - 21825 грн/м2 БЕЗ КОМІСІЇ.
   Львов, Франковский
   12 октября
   Приміщення вільного призначення по вул. Личаківська Львов 8
   23 000 $ 833 $ за кв.м
    Приміщення вільного призначення бічна, район Церкви Петра і Павла, може бути під кабінет, офіс, майстерню тощо. Добротний будинок. Тиха, світла вулиця. Індивідуальне опалення. Гарний внутрішній двір. Порядні сусіди.
    Львов, Галицкий
    10 ноября
    Продається однокімнатна квартира (кавалерка) Львов 8
    22 000 $ 1 000 $ за кв.м
    Продається однокімнатна квартира (кавалерка) у польськомк будинку по вул Левинського (бічна генерала Чупринки) Кухня та кімната Ванна і туалет окремо у спільному користуванні 22м 5/5 Пластикові вікна Є відео 22000$ Без сп
    Львов, Железнодорожный
    29 ноября
    Продаж 1 кім.Під Дубом (без комісіі) Львов 12
    25 500 $ 944 $ за кв.м
    Будинок розташований навпроти ТЦ Форум.Вхід по балкону.Квартира по балкону-крайня.Можна відділити частину балкону під коридор. Зроблений повний демонтаж староі штукатурки,дошок,труб. Є всі комунікаціі.Під ремонт. Ціна еквівалент 25500 дол
    Львов, Шевченковский
    29 ноября
    Перейти на страницу

    Профессиональный поиск квартиры специалистом

    Вы хотите купить квартиру во Львове?
    Тип рынка:
    Количество комнат:
    Ценовой диапазон ($)
    *При отправке формы вы соглашаетесь на обработку персональных данных

    Купить квартиру во Львове недорого

    Топ 6 самых дешевых квартир во Львове
    Продаж однокімнатної квартири в гуртожитку Вул Садова/Кульпарківська
    8
    20 500 $
    • Общежитие
    • Евроремонт
    • Раздельная
    • Кирпичный
    Львов, Железнодорожный
    Апартаменти з першим внеском від 10%. 36м2. Цокольний поверх.
    14
    21 970 $
    • После строителей
    • Раздельная
    Львов, Франковский
    Продається однокімнатна квартира (кавалерка)
    8
    22 000 $
    • Сталинка
    • Жилое состояние
    • Раздельная
    • Кирпичный
    Львов, Железнодорожный
    23 объявления по продаже квартир до 27000 долларов во Львове на вторичном рынке. Если Вам нужно быстро и выгодно продать квартиру до 27000 долларов во Львове на вторичке, перейдите в раздел Добавить объявление