Аренда помещений в Кременчуге

Оренда нежитлового приміщення Кременчуг 8
  • 358.4 м2
200 грн.
Оренда нежитлового приміщення з окремим входом, охороною, санвузлами, зручним розташуванням район Троїцькогог ринку, навпроти відділення НП8
Кременчуг
Оренда нежитлового приміщення (Квт.101, буд.3) Кременчуг 18
  • 65 м2
  • 1 / 5 эт.
45 000 грн.
Оренда нежитлового приміщення на проспекті Свободи біля Троїцького ринку (Квт.101, буд.3), географічний центр міста. Площа - 65кв.м. Вартість - 45000грн. Поряд розміщено багато відомих торгівельних мереж. Самий високий та стабільний пішохідний та автомобільний трафік в місті.
Кременчуг
Оренда офісних приміщень район пивзавода окремий вхід Кременчуг 5
  • 15 м2
  • 1 / 9 эт.
4 800 грн.
Здам в оренду офісні приміщення в районі пивзавода (магазину Діліжанс) Перший поверх, окремий вхід Площа: одна кімната 10 друга 15 м2 Ціна: 4800 гривень плюс комунальні послуги Додатково комісія агентства нерухомості
Кременчуг
Оренда офісу 90 квадратних метрів Кременчуг 6
  • 90 м2
200 грн.
Пропонуємо до здачі офісне приміщення площею 90 квадратних метрів. Цілодобово є електроенергія (сонячні батареї). Тепла підлога. Адреса: вулиця Ярмаркова 36 (район авторинку). Всі деталі за телефоном: +38 •067 • 531 • 77 • 17 - Петро
Кременчуг
Оренда окремої будівлі Кременчуг 11
  • 60 м2
  • 1 / 1 эт.
7 000 грн.
Оренда окремої будівля від власника, 60 кв, 380 V, 24 КвТ. Кінцева зупинки на 1 занасипі, жилий масив. Із ремонтом. Будь-який вид діяльності. Район авторинка.
Кременчуг
Оренда під СТО*мийку*магазин автозапчастин Кременчуг 4
  • 100 м2
  • 1 / 2 эт.
10 000 грн.
Оренда приміщення в довгострокову оренду під СТО, мийку, магазин автозапчастин, з великою територією для авто Місце: р-н Молодіжний Комунікації: електрика-20 квт/380W, вода, каналізація По всім питанням спілкуємось при перегляді об"єкту . Пропозиція від агентства. Дзвонити з 9.00 до 17.00; Перегляд в будні дня, у вихідні - за домовленністю.
Кременчуг
Оренда під виробництво/склад Кременчуг 7
  • 300 м2
  • 1 / 1 эт.
33 000 грн.
Оренда під виробництво/склад Адреса: м. Кременчук, вул. ЯрмарковаЗручна транспортна доступність, заїзд вантажних автоПлоща: Загальна площа 300 кв. м. План приміщення додається. На території ( при необхідності) є приміщення адміністративного призначення.Комунікації: вода, каналізація: електроенергія 380w/50 квт Вартість: 110 грн за 1 кв.м. (33000 грн) плюс комунальні по лічильнику. Оплата за перший і гарантійний місяць. Додатково сплачується комісія агентства -50% від вартості одномісячної орендної плати.
Кременчуг
Оренда підвального приміщення в центрі міста Кременчуг 5
  • 60 м2
  • 1 / 1 эт.
3 000 грн.
Оренда підвального приміщення в центрі міста, розташоване по вулиці 29 Вересня, 11 Площа: 60 м2 Ціна: 50 гривень за м2 Додатково спалчується разово комісія 50% від вартості оренди за місяць
Кременчуг
Оренда приміщень під СТО Кременчуг 6
  • 100 м2
  • 1 / 1 эт.
15 000 грн.
Оренда приміщень під СТО по вулиці Ярмаркова, 3 Фасадна червона лінія Площа 100 м2 Ціна: 15000 гривень плюс комунальні платежі Додатково сплачується комісія агенства нерухомості
Кременчуг
Оренда приміщень з прилеглою територією м. Кременчуг Кременчуг 15
  • 1.7 м2
45 грн.
Пропонується в оренду база загальною площею 1,7 га логістично ідеальне розташування, як для виробництва, логістичного центру, складських приміщень . База має гараж 395 кв.м, складські приміщення, офісне приміщення, трансформаторна підстанція, котельня Переваги включають чудові умови зручного під’їзду та вдалого розташування прямо на трасі Полтава-Кременчуг, в'їзд в місто Кременчуг. Оренда приміщень від 45 грн кв. м. , прилегла територія обговорюється окремо. Бажано комплексна оренда під ключ вся база
Кременчуг
Оренда приміщення 50, 100, 150м.кв. склад, офіс, оренда вул.Київська Кременчуг 8
  • 160 м2
  • 1 / 2 эт.
65 грн.
Здається в оренду приміщення 1го поверху окремо розташованої будівлі по вул. Київська 64, біля азс WOG, перед виїздом в с.Піщане. Приміщення підійдуть під склад, офіс, магазин-склад, виробництво, різні види діяльності. Загальна площа 150м.кв, три окремі кімнати приблизно по 50м.кв. Є каналізація(вигребні ями), вода(централізована+скважина), електроенергія 30кВт, 3фази. Підлога плитка гресс, стіни обшиті плівкою, знизу плитка та штукатурка. Ціна договірна індивідуально під окремого клієнта, в залежності від виду діяльності.