1  / 12
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 1
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 2
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 3
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 4
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 5
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 6
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 7
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 8
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 9
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 10
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 11
Двокімнатна квартира перша лінія моря - фото 12

Двокімнатна квартира перша лінія моря

Черноморск

Пожаловаться
48 000 $
766 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 августа 2025, ID: 4244406
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62.7 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира в новому будинку, море — через дорогу!
Площа — 62,7 м², 5 поверх з 10.
Двоконтурний газовий котел.
Можна легко зробити перепланування в 2-кімнатну квартиру.
Відмінний варіант для життя або здачі в оренду.
Документи готові до продажу.
Є інші варіанти квартир, велика база об'єктів.
Телефонуйте, мене звати Андрій, агентство нерухомості Комфорт, працюємо на ринку більше 7 років, з нами укладено більше 800 угод.
Обратная связь
Андрій
офлайн