1  / 20
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 1
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 2
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 3
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 4
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 5
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 6
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 7
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 8
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 9
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 10
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 11
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 12
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 13
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 14
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 15
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 16
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 17
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 18
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 19
Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1 - фото 20

Здам 2к квартиру на ж/м Тополя-1

Дніпро, Шевченківський

Поскаржитись
11 000 грн.
157 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4982226
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 70 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 16 
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Здається 2 кімнати у 3хкімнатній квартирі на Шевченківському районі, Тополя-1,
вул. Джинчарадзе,1, м. Дніпро
КОЛЕГАМ НЕ ТУРБУВАТИ!

14/16 , 70м2, кухня 8м2
цегляний будинок

Квартира мебльована. Дальня кімната закрита. Дві кімнати для проживання.
Кухня-вітальня укомплектована меблями та технікою.

-зона для прогулянок

Інфраструктура в радіусі 1 км:
- зупинки транспорту

До центра 15 хвилин на авто, 30 хвилин на громадському транспорті.
Без тварин.
Зворотній зв’язок
Любовь Юхно АН Резидент