1  / 20
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 1
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 2
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 3
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 4
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 5
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 6
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 7
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 8
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 9
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 10
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 11
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 12
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 13
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 14
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 15
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 16
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 17
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 18
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 19
Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов - фото 20

Оренда 3х кімнатної квартири вул. Генер. Генадія Воробйова 16, 2/9 пов

Київ, Солом'янський

Поскаржитись
19 000 грн.
325 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 24 травня 2026, ID: 5043044
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 58.5 м2
  • Площадь кухни 7.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
Опис
Довгострокова оренда 3х кімнатної квартири вул. Генерала Генадія Воробйова 16, 2/9 пов. Площа 58,5/39,8/7,6. Кладовка - гардероб. В наявності необхідна побудова техніка. Поруч парк відпочинку та спортивний майданчик. Розвинута інфраструктура. Тихе місце. Комісія 50%.
Зворотній зв’язок
Володимир
офлайн