Без комиссии
1  / 10
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 1
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 2
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 3
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 4
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 5
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 6
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 7
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 8
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 9
Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower - фото 10

Трикімнатна квартира в ЖК бізнес класу А136 Highlight Tower

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
340 000 $
2 895 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4966904
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 117.46 м2
  • Площадь кухни 24 м2
  • Этаж
  • Этажность 33 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира трикімнатна загальною площею 117,46м2 на 9 поверсі.

ЖК А 136 розташований в самому центрі Києва за адресою вул.Антоновича, 136 в м.Києві.

Квартира знаходиться на 9 поверсі площа 117,46м2.

Зручне розташування комплесу, де все необхідне поруч!
Престижні навчальні заклади, дитячі садочки, художні та музичні школи, мовні курси й сучасні центри дитячого розвитку, сучасні фітнеКомплекс бізнес класу ЖК А 136 розташований в самому центрі Києва за адресою вул.Антоновича, 136 в м.Києві.

В пішій доступності супермаркет «Сільпо» та Володимирський ринок, а за 7 хвилин на авто — «Novus» або «МегаМаркет», ТРЦ «Ocean Plaza» 10 хв, «Ашан», магазини відомих брендів, ресторани, кафе, кінотеатри та найбільший морський акваріум.

Висота стелі 3-3,4м від підлоги до стелі.

Для комфорту в комплексі є підземний паркінг, закрита територія для сторонніх та авто, спорт-клуби, ресторани високої кухні, бутики та інші зручності, парк імені Марії Заньковецької.

Також є і інші варіанти квартир.
Обратная связь
Ірина
офлайн