1  / 8
Топ ціна‼️ 3 к. квартира 134м2, Новопечерська Вежа, Печерськ. - фото 1
Топ ціна‼️ 3 к. квартира 134м2, Новопечерська Вежа, Печерськ. - фото 2
Топ ціна‼️ 3 к. квартира 134м2, Новопечерська Вежа, Печерськ. - фото 3
Топ ціна‼️ 3 к. квартира 134м2, Новопечерська Вежа, Печерськ. - фото 4
Топ ціна‼️ 3 к. квартира 134м2, Новопечерська Вежа, Печерськ. - фото 5
Топ ціна‼️ 3 к. квартира 134м2, Новопечерська Вежа, Печерськ. - фото 6
Топ ціна‼️ 3 к. квартира 134м2, Новопечерська Вежа, Печерськ. - фото 7
Топ ціна‼️ 3 к. квартира 134м2, Новопечерська Вежа, Печерськ. - фото 8

Топ ціна‼️ 3 к. квартира 134м2, Новопечерська Вежа, Печерськ.

Киев, Печерский

Пожаловаться
210 000 $
1 567 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4967012
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 134 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 26 
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
#34123
Продається простора 4-кімнатна квартира у житловому комплексі бізнес-класу «Новопечерська Вежа» в Печерському районі Києва

Загальна площа — 133,5 м²
Функціональне планування: кухня 24 м² та чотири окремі кімнати — 25 м², 30,5 м², 15,7 м² та 14,3 м²

Квартира з продуманим плануванням, великими панорамними вікнами та базовим оздобленням від забудовника, що дозволяє реалізувати індивідуальний дизайн-проєкт без обмежень

Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією, що дає можливість виконувати перепланування під власні потреби

Завдяки розташуванню на височині Бусова гора, з вікон відкриваються мальовничі краєвиди на зелені схили міста та Дніпро

Комплекс має вигідне розташування: поруч Ботанічний сад імені Гришка, діловий та історичний центр Києва

Розвинена інфраструктура району:
у пішій доступності школи, дитячі садки та навчальні заклади, зокрема приватні школи та центри розвитку
поблизу розташовані сучасні фітнес-клуби, включаючи Sport Life з басейном, GYMMAX, Gymma
у безпосередній близькості супермаркети OKwine, «Сільпо», «Велика Кишеня», «Фуршет»
у 10 хвилинах їзди — ТРЦ Ocean Plaza та Good Life

Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, простір та престижне розташування в центрі столиці