Без комиссии
1  / 6
Таунхаус по ціні 3 км.квартири на лоні природи поруч з річкою - фото 1
Таунхаус по ціні 3 км.квартири на лоні природи поруч з річкою - фото 2
Таунхаус по ціні 3 км.квартири на лоні природи поруч з річкою - фото 3
Таунхаус по ціні 3 км.квартири на лоні природи поруч з річкою - фото 4
Таунхаус по ціні 3 км.квартири на лоні природи поруч з річкою - фото 5
Таунхаус по ціні 3 км.квартири на лоні природи поруч з річкою - фото 6

Таунхаус по ціні 3 км.квартири на лоні природи поруч з річкою

Ивано-Франковск

Пожаловаться
77 000 $
642 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 мая 2026, ID: 5042617
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
Описание
Сучасний двоповерховий таунхаус у затишній локації.

Двоповерховий таунхаус для комфортного життя.
3 просторі спальні — ідеально для сім’ї.
2 санвузли — зручно для всіх мешканців.
Власна земельна ділянка — місце для тераси, барбекю або саду.
Паркомісце біля будинку.

Локація — справжній куточок природи: тихе та спокійне місце, чисте екологічне повітря, поруч тече річка, навколо зелень і природа, зранку чути спів пташок.

Комфорт без міського шуму: мінімум машин, спокійна приватна забудова, без багатоповерхівок поруч.

Дуже вигідна ціна — чудова можливість придбати власний будинок за ціною квартири.

Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити ближче до природи, але поруч із містом.
Обратная связь
Світлана
офлайн