Без комиссии
1  / 20
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 1
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 2
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 3
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 4
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 5
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 6
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 7
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 8
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 9
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 10
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 11
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 12
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 13
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 14
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 15
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 16
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 17
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 18
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 19
Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ - фото 20

Продаж Квартира 3кімн 132м2 ЖК TRIIINITY Печерськ

Киев, Печерский

Пожаловаться
462 000 $
3 500 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4893135
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 132 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 18 
  • Этажность 23 
  • Ремонт После строителей 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
RR14974 Продаж 4-кімнатної квартири 131,93 м² | ЖК TRIIINITY, Печерськ, Київ

Пропонується до продажу простора та світла квартира у сучасному преміальному житловому комплексі TRIIINITY на Печерську. Об’єкт ідеально підходить для сім’ї, яка цінує комфорт, панорамні види та приватність.

Основні характеристики

Загальна площа: 131,93 м²

Поверх: 18

Статус: право власності, 3-й будинок здано — можна одразу починати ремонт

Кількість кімнат: 4

Планування: три окремі спальні, кухня-вітальня 37,1 м², дві ванні кімнати, гардеробна, лоджія

Особливості квартири

Панорамні види з 18 поверху

Ергономічне зонування, великі вікна — світло та простір для всієї родини

Простора кухня-вітальня та окремі спальні забезпечують комфорт та приватність

Продумане планування для сучасного життя

Будинок та інфраструктура

Преміум-ЖК TRIIINITY — серце Печерська, вул. Василя Тютюнника, 39

Поруч: парк ім. Марії Заньковецької, Ботанічний сад ім. Гришка, ТЦ Good Life, NOVUS, ресторани, школи та дитячі садки

Метро: «Палац Україна» — 7 хв пішки, «Либідська» — 12 хв, «Печерська» — 20 хв