1  / 20
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 1
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 2
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 3
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 4
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 5
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 6
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 7
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 8
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 9
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 10
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 11
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 12
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 13
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 14
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 15
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 16
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 17
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 18
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 19
Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ - фото 20

Продається 3-х кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Навігатор 2. ПІДХОДИТЬ ПІД ДЕРЖПРОГРАМИ єОСЕЛЯ, єВІ

Киев, Оболонский

Пожаловаться
140 000 $
1 496 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006393
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 93.6 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора та світла 3-кімнатна квартира в сучасному ЖК Navigator 2 на вулиці Коноплянській, 22 (Оболонський район). 3 поверх.
Квартира повністю готова до комфортного проживання. Ремонт виконувався з використанням якісних матеріалів. Залишається вся необхідна техніка та меблі – заходьте і живіть.
Ключові переваги:
Площа: 93,6 м² просторих кімнат.
Ремонт: Якісний євроремонт, нестандартне планування (кімнати роздільні).
Кухня: 15 м²
Бдинок повністю автономний! Є потужний генератор, який забезпечує світло, воду та роботу ліфтів при відключеннях.
Ліфти: Пасажирський та вантажний.
Висота стель: 2.7 м.

Про будинок:
ЖК: Navigator 2 (економ-клас, але з повною автономією).
Рік будівництва: 2021-2025 (новий фонд).
Будівельна компанія: ДБК Житлобуд.
Стіни: панельні.
Розташування: спальний район Оболонь, але з усією необхідною інфраструктурою поруч.
Обратная связь
Наталія
офлайн