1  / 20
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 1
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 2
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 3
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 4
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 5
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 6
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 7
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 8
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 9
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 10
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 11
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 12
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 13
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 14
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 15
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 16
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 17
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 18
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 19
Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ% - фото 20

Оренда 2к квартири 47м, м.Оболонь 5 хв пішки, новий ремонт, БЕЗ%

Киев, Оболонский

Пожаловаться
24 000 грн.
511 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 21 мая 2026, ID: 5035151
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Чешка 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Описание
Двокімнатна видова квартира (вул. Героїв полку “Азов”, 30) для довгострокової оренди. Дві роздільні кімнати та окрема кухня. 8-й поверх з 9ти. Від власника, без комісії ріелтора. Ріелторам величезне прохання не турбувати.

Квартира розташована в 5 хвилинах пішки від метро Оболонь (450 м) та 10 хвилинах пішки від Оболонської набережної та парку Наталка (1 км).

У квартирі було зроблено якісний капітальний ремонт з нуля із заміною електропроводки, всіх труб, батарей, вікон, підлоги, вхідних та міжкімнатних дверей тощо.

Кухня та всі меблі нові, робилися за індивідуальним замовленням під потрібні розміри - дуже багато шаф та систем зберігання. Встановлено фільтр для води Ecosoft на зворотному осмосі. Нова кухонна техніка Bosch (холодильник, електродуховка, газова плита, мікрохвильовка). Пральна машинка LG, великий бойлер Gorenje на 80 літрів, гігієнічний душ, електросушка для рушників. Є прасувальна дошка та сушарка для речей.

У квартирі є телевізор, інтернет, кабельне ТБ.
Три кондиціонери – у кожній кімнаті та кухні.